0

neAdekvatus aš

  • Nuolaida knygai -41%
1.8
(14 įvertinimai)
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2019-11-05 Aurimas

Nuostabi, knyga, paprastai, aiškiai išdėstyta, taip tai pradedantiems ieškantiems - atsakymų. Bet reikėtų daugumai, ne tik per skatyti ir padaryti tai, kas paršyta.. O deje visi byjo..

Informacija

neAdekvatus aš

  • Leidėjas: Gyvenimo akseleratorius
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094752964

8.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„(Ne)Adekvatus Aš“ gimė iš didelio noro padėti kitiems išvengti skaudžių klaidų ir pasirinkti teisingą kelią. Anksti netekęs mamos ir patyręs kitų sudėtingų likimo išbandymų, Vadimas Zizas savo pavyzdžiu įrodo – išeitis visada yra. Žmogus gali rinktis, su kuo bendrauti, kuo tikėti ir ką pasiekti. Nors gyvenimo scenarijai dažnai primena kino filmą, bet prarasto laiko ar žmonių realybėje nebesusigrąžinsi. Garsus vyras skatina atsibusti iš vidutinybės miego, išdrįsti keisti savo mąstymą ir tapti pagarbos vertu žmogumi. Kiekvienas gali ir turi būti laimingas.

Su jaunimo pamėgtais seminarais pradėjęs važinėti po Lietuvą, knygos autorius pastebėjo pavojingą tendenciją: šalyje dar labai trūksta pozityvaus nusiteikimo, pasiryžimo keistis ir drąsos priimti siunčiamus išbandymus. Vadimas Zizas garsiai kalba apie nemalonius dalykus, nes nori įgalinti ir išlaisvinti kuo daugiau žmonių. Vienintelis kelias tai padaryti – įjungti mąstymą, mokytis, rasti savo kelią ir judėti pirmyn.

Knyga „(Ne)Adekvatus Aš“ skirta jauniems vyrams, jų moterims, jų šeimoms – visiems, kurie jaučia didžiulį poreikį pradėti iš naujo, pradėti jau dabar.

Vadimas Zizas – diplomuotas mitybos ir verslo vadybos specialistas, paramos fondo „We help“ įkūrėjas. Verslininkas su entuziazmu domisi naujomis sritimis ir buvo vienas pirmųjų 2016 m. Lietuvoje išnaudojusių podkastų (liet. tinklalaidė) nišą. Dešimtmetį aktyviai sportavęs vyras mėgstamą veiklą pradėjo kalbindamas fitneso atstovus, tačiau tuo neapsiribojo. Dabar „Zizas Podcast“ sąskaitoje – virš 100 įvairiausios tematikos video. 2017 m. Vadimas Zizas įkūrė internetinę mokymų akademiją „Life Academy“ (buvusi „Zizas Academy“) ir taip lietuviams suteikė galimybę tobulėti nuotoliniu būdu. Nuolat pildomoje duomenų bazėje sukaupta šimtai valandų vaizdo medžiagos, kurios autoriai – garsiausi šalies lektoriai.
„(Ne)Adekvatus aš“ – pirmoji Vadimo Zizo knyga. Autorius nagrinėja žmonijos nemąstymo daromą žalą ir atvirai dalinasi skaudžia asmenine patirtimi.

2019-12-02 Reda

Net neabejoju, kad ne tik pats knygos pavadijimas ''nuimtas'' nuo garsaus rusų projekto ''Biznes molodost' '' (ten du daug pasiekę vaikinai skatina žmones pabusti iš letargo miego, išlįsti iš savo ''kokono'' ir savo neadekvatumą paversti privalumu), bet ir visa knyga. Nematau kūrėjo, yra tik copy-paste. Linkiu sėkmės, kaip tėvui ir šeimos maitintojui.

2019-11-29 Valdas

Pilstymas iš tuščio į kiaurą, knyga apie nieką. Bet nenustebino, juk ir pats Zizas neturi jokių rimtesnių pasiekimų. Vienintelis jo verslas - kalbėti apie tai, "kaip kurti verslą".

2019-11-20 Karolis Šimkus

Zizas tik naujokas, vaikiškos ir nerimtos webinarų schemos pas jį.

2019-11-20 Kestas

Puiki šikano knyga, padeda pramušti užkietėjusį bumbulą tiesiojoje žarnoje.

2019-11-20 Rasa

Po perskaičiusi knyga tapau šizofrenike

2019-11-09 Giedre

Esu skaicius tikrai puikiu psihologiniu knygu,bet ši knyga taip pat priverte susimasyt.Man patiko:)

2019-11-05 Aurimas

Nuostabi, knyga, paprastai, aiškiai išdėstyta, taip tai pradedantiems ieškantiems - atsakymų. Bet reikėtų daugumai, ne tik per skatyti ir padaryti tai, kas paršyta.. O deje visi byjo..

2019-11-04 Milda

diletanto pasakos. Skaitau ir baisu kiek nesamoniu zmogus is nezinojimo gali pripaistyti...

2019-10-15 Kristina

Visiškai pritariu - gabesnio mokinio rašinėlis ir tiek. Gera reklama padaro viską

2019-10-05 Jolita

neužkabino, deja

2019-09-25 Tautvydas

10- klasės rašinėlis.

2019-09-18 Živilė

Paprasta. Nusivyliau. Knygos pristatymas geresnis negu pati knyga. Kadangi teke skaityti kitokiu knygu si pasirode silpnoka. Sakyciau vieno vyruko gyvenimo istorija. Dabar nepirkciau.

2019-09-06 Andrius

Pilsto is tuscio i kiaura...

2019-07-10 Rasa

Knyga puikiai tiks "pradedantiesiems", t.y. tiems, kurie dar tik pradeda busti ir atmerkti akis. Visgi, jei esate skaitę rimtesnes pschologines knygas, tai šioje nieko naujo nesužinosite.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu