0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nebylios spalvos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.31 SoldOut

Knygos "Nebylios spalvos" aprašymas

Knygoje pasakojama apie praūžusio karo paliestus žmonių likimus, apie skurdžią mažo miestelio kasdienybę, čia gyvenančių žmonių santykius ir jausmus. Autorius įtikinamai parodo, kaip aplinka veikia žmonių charakterius ir supratimą, kas yra gera ir kas yra bloga. Herojų mintys, svajonės ir poelgiai byloja, kad nepaisant skurdžios buities ir patirtų netekčių, žmonės trokšta gyventi, stengdamiesi išsiveržti iš pokario laiko gniaužtų.


Parašykite atsiliepimą apie "Nebylios spalvos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Algimantas Kaminskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nebylios spalvos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nebylios spalvos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nebylios spalvos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nebylios spalvos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Kaminskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nebylios spalvos" perkama kartu