0

Nedorėlė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nedorėlė

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786090302286

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nedorėlė" aprašymas

Štai kas nutiko.
Sutikau jį saldumynų parduotuvėje.
Jis atsigręžė ir nusišypsojo. Nustebusi ir pati šyptelėjau. Tai buvo ne saldainių vaikams krautuvėlė, į tokią parduotuvę užsuki užsieninių triufelių šefo žmonai, nes jautiesi kalta, kad po konferencijos praleidai naktį jos vyro viešbučio kambaryje.
Ne pirmas vyras mėgina mane vilioti. Dažniausiai jiems trūksta subtilumo. Jie mano, jog tai, kas tarp kojų, atstos tai, ko trūksta tarp ausų.
Kartais eidavau su jais vien norėdama pasijusti geidžiama. Troškau geisti. Nors dažniausiai geismas būna apsimestinis ir galiausiai nuvilia.
Neatsiprašinėju dėl to, kas esu ar ką dariau.
Turiu darbą, namą, savo gyvenimą. Daug metų man to užteko.
Iki Deno. Iki dabar.

Iš anglų kalbos vertė Luka Kalėdaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Nedorėlė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nedorėlė, kurią skaitytojams dovanoja Megan Hart. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Megan Hart su knyga Nedorėlė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nedorėlė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Megan Hart. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nedorėlė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nedorėlė" perkama kartu