0

Nedorėlė

5.0
(1 įvertinimai)
Turime sandėlyje
2015-02-08 X

Ką tik perskaičiau ir ieškau daugiau šios autorės knygų. Man labai patiko. Skiriasi nuo kitų panašaus žanro romanų. Įvykiai rutuliojasi nenuspėjamai. Patiko autorės rašymo stilius.

Informacija

Nedorėlė

  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786094067907

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Štai kas nutiko.
Sutikau jį saldumynų parduotuvėje.
Jis atsigręžė ir nusišypsojo. Nustebusi ir pati šyptelėjau. Tai buvo ne saldainių vaikams krautuvėlė, į tokią parduotuvę užsuki užsieninių triufelių šefo žmonai, nes jautiesi kalta, kad po konferencijos praleidai naktį jos vyro viešbučio kambaryje.
Ne pirmas vyras mėgina mane vilioti. Dažniausiai jiems trūksta subtilumo. Jie mano, jog tai, kas tarp kojų, atstos tai, ko trūksta tarp ausų.
Kartais eidavau su jais vien norėdama pasijusti geidžiama. Troškau geisti. Nors dažniausiai geismas būna apsimestinis ir galiausiai nuvilia.
Neatsiprašinėju dėl to, kas esu ar ką dariau.
Turiu darbą, namą, savo gyvenimą. Daug metų man to užteko.
Iki Deno. Iki dabar.

"Atsiversdama šią knygą tikrai nesitikėjau tokių gilių emocijų. Likau sužavėta šia istorija apie vidinį žmogaus augimą ir susitaikymą – štai apie ką iš tikrųjų pasakoja Megan Hart šiame erotiniame romane. Taip, karšto sekso čia netrūksta, bet tai tik pagalbinė priemonė, kuri padeda autorei atskleisti psichologinius veikėjų paveikslus. Tai knyga apie išdavystę, skausmą ir žvėrišką ilgesį – tai, kas slypi viduje. Apie moterį, kuri trokšta vėl pasijusti normali, nepraranda vilties apsivalyti ir mokosi mylėti."
Skaitytoja

Įspėjame: knygoje yra scenų skirtų tik suaugusiesiems.

Iš anglų kalbos vertė Luka Kalėdaitė

2015-02-08

Ką tik perskaičiau ir ieškau daugiau šios autorės knygų. Man labai patiko. Skiriasi nuo kitų panašaus žanro romanų. Įvykiai rutuliojasi nenuspėjamai. Patiko autorės rašymo stilius.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu