0

Negalios fenomenas integraliame ugdymo ir sporto procese

  • Nuolaida knygai -75%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 7,70 €*
Sutaupote: 5.71 € (75%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Negalios fenomenas integraliame ugdymo ir sporto procese

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955634300

2021-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Negalios fenomenas integraliame ugdymo ir sporto procese" aprašymas

Atsakant i monografijoje keliamus klausimus: ar Lietuvoje yra psichosocialinių prielaidų mokytinius neįgalius vaikus integruoti į bendrojo lavinimo sistemą ir ar neįgalūs sportininkai turi lygias galimybes sportuoti kaip ir įgalieji siekiant jų socialinės gerovės ir atskirties mažinimo, aptariamos požiūrio į neįgaliuosius teorijos bei teikiama autorės parengta integruoto neįgalių vaikų ugdymo bendrojo lavinimo sistemoje ir neįgalių sportininkų gyvenimo kokybės tyrimo lygių galimybių aspektu metodika. Monografija skiriama taikomosios fizinės veiklos, socialinio darbo, kūno kultūros specialistams, mokytojams, treneriams, studentams, biomedicinos ir socialinių mokslų magistrantams ir doktorantams.

Parašykite atsiliepimą apie "Negalios fenomenas integraliame ugdymo ir sporto procese"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sociologija. Socialinis darbas

Laimutė Samsonienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Negalios fenomenas integraliame ugdymo ir sporto procese, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Negalios fenomenas integraliame ugdymo ir sporto procese aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Negalios fenomenas integraliame ugdymo ir sporto procese už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Negalios fenomenas integraliame ugdymo ir sporto procese? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laimutė Samsonienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Negalios fenomenas integraliame ugdymo ir sporto procese" perkama kartu