⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Negaliu tavęs pamiršti

Kaina: 2,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 2.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Negaliu tavęs pamiršti" aprašymas

Romantika, aistra ir jaunyste dvelkianti jaunos rašytojos Estelle Maskame istorija „Negaliu tavęs pamiršti“ pasakoja apie meilę, kuriai reikia drąsos ir jėgų, apie ryžtą, draugystę ir gąsdinantį artumą.

Makenzė Rivers iš šalies atrodo kaip mergina, kuri turi viską. Ją supa puikūs draugai, jai gerai sekasi mokykloje, o jos gražuolis buvęs vaikinas beviltiškai trokšta ją susigrąžinti. Tačiau kažko jos gyvenime vis dėlto trūksta. Kad ir kaip ji nenorėtų to pripažinti, tas kažkas gali būti Džeidenas. Aukštas ir atletiškas blondinas, dėl kurio kreivos šypsenėlės prieš metus Makenzė buvo kaip reikiant pametusi galvą.

Tačiau dabar viskas pasikeitė. Tragiška nelaimė sugriovė Džeideno šeimą ir Makenzė, nepaisant jausmų, nebežino, kaip bendrauti su Džeidenu. Ji per daug gerai supranta, kaip šeimos tragedijos paveikia žmones, kuriuos myli, ir tiesiog negali prisiversti dar kartą vis tai patirti su Džeidenu. Todėl Makenzė padaro tai, ką moka geriausiai – atsitraukia.

Kai juodu vėl netikėtai susitinka, Makenzė pajunta, jog ignoruoti jausmų nebegali. Tačiau vos tik ji grįžta į Džeideno gyvenimą, aplink viskas ima vis labiau veltis. Ji atsiduria tarp nepastovios geriausios draugės, nuolat į jos gyvenimą besikišančio buvusio vaikino ir savo pačios baimių.

Ar Makenzė išdrįs prisileisti vienintelį žmogų, kurio artumo ji taip trokšta ir taip bijo? „Negaliu tavęs pamiršti“ – įtraukiantis pasakojimas, kurio herojus lengva pamilti.

„Nuostabi, romantiška knyga skaitytojams, kurie mėgsta romanus su ryškių charakterių veikėjais.“
Kirkus

Estelle Maskame – škotų rašytoja, išgarsėjo knygų serija „Ar sakiau, kad myliu tave?“. Rašyti ji pradėjo būdama trylikos metų, o trilogiją pabaigė būdama šešiolikos. Jau tuo metu E. Maskame turėjo didžiulį būrį gerbėjų platformoje Wattpad, kur dalijosi savo kūryba. Knygos iš serijos „Ar sakiau, kad myliu tave?“ šioje platformoje sulaukė daugiau nei 4 milijonų peržiūrų.

Autorė augo miestelyje Šiaurės rytų Škotijoje, didelėje žvejų šeimoje. Ji vadina save knygų graužike ir romantike. Vaikystėje mėgusi rašyti istorijas apie kalbančius delfinus ir piratų laivus, vėliau susidomėjo paauglių ir jaunimo literatūra. Ji mėgsta ne tik skaityti, bet ir keliauti, leisti laiką su draugais, dievina karštą šokoladą, naujus drabužius, tačiau nekenčia blogų vairuotojų, sniego, dantistų ir žmonių, kurie keliasi ryte prieš 10 valandą.

Iš anglų kalbos vertė Ieva Venskevičiūtė


  • Autorius: Estelle Maskame
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090136683

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Negaliu tavęs pamiršti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Negaliu tavęs pamiršti", kurį pristato Estelle Maskame. Siūlome ne tik išsamų "Negaliu tavęs pamiršti" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Estelle Maskame. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Negaliu tavęs pamiršti". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Negaliu tavęs pamiršti" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Negaliu tavęs pamiršti" perkama kartu