0

...negesk, žiburėli, negesk... Paskutinė gyvenimo diena žymių žmonių likimuose

Internetu: 7,79 €
Knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 0.20 € (3%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

...negesk, žiburėli, negesk... Paskutinė gyvenimo diena žymių žmonių likimuose

  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786098219074

2020-05-31 7.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Remdamasis archyviniais duomenimis, menininkų laiškais bei atsiminimais, knygos "...negesk, žiburėli, negesk... Paskutinė gyvenimo diena žymių žmonių likimuos" autorius Stasys Lipskis pasakoja apie žymių žmonių paskutines gyvenimo dienas. Skaitytojai čia ras netikėtų detalių apie ryškias kultūros asmenybes (Petras Vaičiūnas, Antanas Maceina, Stasys Šalkauskis, Eugenijus Matuzevičius, Jonas Strielkūnas, Aliodija Ruzgaitė, Vladas Jurgutis ir kt.).

"Literatūros archyvuose ieškodamas man reikalingų duomenų, aš sukaupiau nemažai įdomiausių faktų apie paskutines realiame pasaulyje praleistas dienas. Tikiuosi, kad ir skaitytoją gali sudominti pasakojimai apie paskutines menininkų ar visuomenės veikėjų gyvenimo akimirkas. Tad siūlau susipažinti su mano atrastais faktais, prisiminti iškilių Lietuvos ar pasaulio žmonių atsisveikinimą su realiuoju, jų garbingai pragyventu amžiumi.
Šios knygos herojai - rašytojai Vincas Mykolaitis-Putinas, Petras Vaičiūnas, Juozas Kralikauskas, Eugenijus Matuzevičius, Jonas Strielkūnas, Viktoras Alekna, filosofai Antanas Maceina ir Stasys Šalkauskis, įžymi lietuvių baleto artistė ir pedagogė Aliodija Ruzgaitė, literatūros tyrinėtojas Vytautas Kubilius, buvęs pirmasis Lietuvos banko valdytojas ir lietuviško lito įkūrėjas Vladas Jurgutis, pasaulinio garso italų kino režisierius Mikelandželas Antonioni."

Autorius

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu