Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Negyvėlių ėdikai (13 karys)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-01-25 radler

šitą esu skaitęs, nesitikėjau, kad taip patiks, bet tikrai likau patenkintas knyga. rimtesnė, negu atrodo iš pavadinimo.


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.49 SoldOut

Knygos „Negyvėlių ėdikai (13 karys)“ aprašymas

Šiaurės Europa, 922-ieji. Pribloškianti kelionė tūkstantmetį atgal, į paslaptingą ir barbarišką kraštą, kur diena trumpesnė už naktį…

Kur dangus po saulėlydžio nusidažo raudonai, o drauge su migla atkeliauja demonai...

Po jų apsilankymo gyvųjų nelieka – tik begalviai lavonai.


Į mirtiną mūšį su paslaptingu priešu iškeliauja galingų vikingų būrys, kuriam vadovauja vėliau anglosaksų mitais apipintas Bulivifas. Drauge su juo leidžiasi ir neįprastas 13-asis karys – Kaspijos jūrą perplaukęs, Volgos slėniu keliaujantis musulmonas Bagdado ambasadorius Achmedas Ibn Fadlanas... Tikras, iki mūsų dienų išlikęs jo dienoraštis ir tapo šio nepaprasto nuotykių, istorijos ir stulbinančių praeities faktų kupino romano įkvėpimo šaltiniu.


Michaelas Crichtonas paneigia populiarų įsitikinimą, kad du zuikius medžiodamas nė vieno nenušausi. Jis pasiekė aukštumų ir išgarsėjo visose srityse, kurios jį domino: rašė dokumentines knygas, trilerius, fantastiką, kūrė filmų scenarijus, prodiusavo televizijos serialus, kūrė programinę įrangą, tapo medicinos mokslų daktaru, dirbo Kembridžo universiteto dėstytoju. Jo knygos, gausiai paremtos moksliniais tyrimais ir įvairių sričių žiniomis, žavi dėmesį prikaustančiu scenarijumi, temų įvairove.

"Negyvėlių ėdikai"
gimė iš anglosaksų epinės poemos „Beovulfas" elementų ir autentiškų dešimtojo amžiaus arabų poeto bei keliautojo Achmedo Ibn Fadlano kelionės metraščių.

Knyga, kaip ir daugelis M. Crichtono bestselerių, virto filmu "13 karys", kuriame Ibn Fadlano vaidmenį suvaidino Antonio Banderasas.


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis


  • Autorius: Michael Crichton
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094030253

2016-01-25

šitą esu skaitęs, nesitikėjau, kad taip patiks, bet tikrai likau patenkintas knyga. rimtesnė, negu atrodo iš pavadinimo.

Parašykite atsiliepimą apie „Negyvėlių ėdikai (13 karys)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Negyvėlių ėdikai (13 karys)“, Michael Crichton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Michael Crichton su knyga „Negyvėlių ėdikai (13 karys)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Negyvėlių ėdikai (13 karys)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Crichton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Negyvėlių ėdikai (13 karys)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Negyvėlių ėdikai (13 karys)“ perkama kartu