0

Nei gyvas, nei miręs (dvyliktoji Sukės Stekhaus knyga)

5.0
(1 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2019-12-03 Waldas

Informacija

Nei gyvas, nei miręs (dvyliktoji Sukės Stekhaus knyga)

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786094036231

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nei gyvas, nei miręs (dvyliktoji Sukės Stekhaus knyga)" aprašymas

Vampyrų vakarėlyje mirė mergina ir atrodo, kad prie to prisidėjęs Sukės vampyriškasis sutuoktinis Erikas. Juo netiki ne tik policija, bet ir Sukė. O kaip galėtų – juk pati sugavo geriantį aukos kraują kelios akimirkos prieš merginos žūtį.
Vis dėlto klausimų yra, pavyzdžiui, kodėl Sukė pakviesta į vakarėlį valanda vėliau? Ir kodėl tamsiaplaukė atsinešė vilkolakiams beprotiškai kvepiančio fėjų kraujo? Ar todėl, kad norėjo būti neatsispiriamai žavi, ar kad turėjo žemiškesnių minčių?
Sukei teks tai išsiaiškinti, nors metas ne pats palankiausias, nes kartu gyvenančios giminės fėjos turi savų problemų, į kurias būtinai įtraukia ir Sukę.
Yra dar viena komplikacija – močiutės paliktas kluvjel doras, kuris gali išpildyti didžiausią Sukės širdies norą. Vienintelė problema, kad ji nežino, ko – ar kurio – širdis išties trokšta...

Bestselerių autorė Charlaine Harris (1951) gimė Misisipės valstijoje, baigė Rodo koledžą Memfyje, Tenesio valstijoje. Už detektyvų "Tikros žmogžudystės" seriją, kurios veiksmas vyksta Amerikos pietuose, Ch. Harris 1990 m. buvo nominuota Agatos Christi apdovanojimui kaip geriausio metų romano autorė.
2001 m. pasirodžiusi pirmoji knyga "Miręs iki sutemų" iš romanų serijos apie vampyrus iškart pelnė Anthony apdovanojimą. Unikalaus stiliaus, kuriame žaismingai derinami keli stiliai, autorė yra Amerikos fantastų rašytojų organizacijos valdybos narė, Amerikos detektyvų rašytojų lygos narė, buvusi Amerikos fantastikos rašytojų aljanso prezidentė.
Ch. Harris gyvena Pietų Arkanzase su vyru, trimis vaikais, dviem šunimis, dviem šeškais ir antimi. Laisvalaikį leidžia skaitydama, „sirgdama“ už sportuojančius vaikus, keliaudama ir žiūrėdama kino filmus.

Vertė Rūta Steponavičiūtė

2019-12-03

Parašykite atsiliepimą apie "Nei gyvas, nei miręs (dvyliktoji Sukės Stekhaus knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Nei gyvas, nei miręs (dvyliktoji Sukės Stekhaus knyga)" perkama kartu