Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Neįmanomybių fizika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 11.56 SoldOut

Knygos "Neįmanomybių fizika" aprašymas

Teleportacija, laiko mašinos, jėgos laukai ir tarpžvaigždiniai erdvėlaiviai – tai vien mokslinės fantastikos pramanas ar visiškai realios ateities technologijos? Įkvėptas fantastiškų Žvaigždžių kelio, Žvaigždžių karų ir Atgal į ateitį pasaulių, garsus fizikas teoretikas ir populiariausių knygų autorius Michio Kaku profesionaliai, įdomiai bei dažnai neįtikimai pasakoja apie tai, kaip artimoje ir tolimoje ateityje gali pasikeisti dabartinis mūsų požiūris į esminius visatos fizikos dėsnius.


  • Autorius: Michio Kaku
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 21x14,5, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440793

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neįmanomybių fizika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Neįmanomybių fizika", Michio Kaku. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Michio Kaku su knyga "Neįmanomybių fizika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neįmanomybių fizika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michio Kaku. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neįmanomybių fizika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neįmanomybių fizika" perkama kartu