0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neįsisavinta praeitis. Holokaustas Lietuvoje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-03-23 Alvyda


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.49 SoldOut

Knygos "Neįsisavinta praeitis. Holokaustas Lietuvoje" aprašymas

Knygoje analizuojamas Holokaustas Lietuvoje ir lyginamas su Holokaustu Olandijoje. Aptariamos antisemitizmo ištakos, svarbiausi antisemitiniai stereotipai, išsamiai pristatoma ir analizuojama tautinė Lietuvos gyventojų sudėtis iki Antrojo pasaulinio karo. Kalbama ne tik apie Holokaustą nulėmusias priežastis, bet drauge analizuojami žudikų ir stebėtojų motyvai bei apsisprendimas dalyvauti. Pristatomos po Holokausto istoriografijoje kilusios diskusijos ir svarbiausi jų rezultatai.2020-03-23

Parašykite atsiliepimą apie "Neįsisavinta praeitis. Holokaustas Lietuvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Neįsisavinta praeitis. Holokaustas Lietuvoje", kurią skaitytojams dovanoja Robert van Voren. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robert van Voren su knyga "Neįsisavinta praeitis. Holokaustas Lietuvoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neįsisavinta praeitis. Holokaustas Lietuvoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robert van Voren. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neįsisavinta praeitis. Holokaustas Lietuvoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neįsisavinta praeitis. Holokaustas Lietuvoje" perkama kartu