0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neišmaniųjų metas

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (38%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neišmaniųjų metas" aprašymas

Novelių knyga „Neišmaniųjų metas" sugrąžina skaitytoją prie poetiškų Vilniaus vaizdų, prie tipiškų senųjų Vilniaus gyventojų, ne tiek atkurdama miesto istoriją, kiek perteikdama miestui būdingą nuotaiką, dvasingumą, net ir tada, kai paprastas žmogus jo nepastebi, nes jis tiesiog gyvena ir tą dvasingumą kuria.
Kita vertus, čia autorė peržengia Vilniaus ribas, keliauja po krašto apylinkes ir toliau, žavisi Lietuvos gamta, senųjų dvarų palikimu, daug dėmesio skiria gyvūnams...

"Jeigu laikote rankose šią knygą - SVEIKI! Galbūt jau buvome susitikę šiapus ar anapus Vilniaus vartų? Šiandien tie vartai plačiai atverti. Visiems mums, realybėje ar svajonėse besiblaškantiems po platųjį pasaulį, lieka vis mažiau tikimybės dar sykį susitikti ir pasidalinti mintimis apie tai, kaip slėpiningai sukasi nesustabdomas gyvenimo ratas. „nelŠMANIŲJŲ METAS" siūlo naujų temų galimam mūsų pokalbiui. Ar toks pokalbis būtų prasmingas? Ar įdomus? Neskubėkite atsakyti ne - galbūt tarp knygos puslapių pavyks rasti besislapstantįpokemoną..."
Autorė

Lietuvių lyrinės novelės žanrui ši knyga „Neišmaniųjų metas" yra puiki reabilitacija, gražiai papildyta L. Luišaitytės iliustracijomis.

Gražina Mareckaitė - lietuvių teatrologė, rašytoja. Baigė lietuvių filologiją VU, dirbo savaitraščio Literatūra ir menas redakcijoje, Vilniaus jaunimo teatro ir Šiaulių dramos teatro literatūros skyriuose, Kultūros, filosofijos ir meno institute.
Rašytoja yra Lietuvių teatro istorijos (4 dalys) bendraautorė.
Taip pat yra išleidusi šias knygas:
Gyvenimo teatras, teatro kritika, 2001;
Laisvoji zona: Juozo Glinskio teatras, studija, 2002;
Romantizmo idėjos lietuvių teatre: Nuo XIX iki XXI amžiaus, monografija, 2004;
Debesų karžygys: Legenda apie Praną Zižmarą, 2007;
Šiapus ir anapus Vilniaus vartų, esė, 2009,2013.
Be to, yra publikavusi daugiau kaip 10 pjesių.


  • Autorius: Gražina Mareckaitė
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955739593

Parašykite atsiliepimą apie "Neišmaniųjų metas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Neišmaniųjų metas", kurią skaitytojams dovanoja Gražina Mareckaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gražina Mareckaitė su knyga "Neišmaniųjų metas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neišmaniųjų metas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Mareckaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neišmaniųjų metas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neišmaniųjų metas" perkama kartu