0

Neištarus nė žodžio. Įvaldykite kūno kalbos meną ir padidinkite savo sėkmės galimybes

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 14,29 €
Kaina knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 5.50 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Neištarus nė žodžio. Įvaldykite kūno kalbos meną ir padidinkite savo sėkmės galimybes

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9785415025657

2021-01-31 14.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Daugelis milenialų gyvena žinučių, el.laiškų ir socialinių tinklų pasaulyje. Šių įrankių ištobulinti įgūdžiai yra labai efektyvūs skaitmeninėje erdvėje, tačiau bendraujant asmeniškai gali atsirasti komunikavimo problemų. Kasia ir Patryk Wezowski parengta knyga „Neištarus nė žodžio: įvaldykite kūno kalbos meną ir padidinkite savo sėkmės galimybes“ yra nebloga pagalba šias problemas mažinant.

Kasia ir Patryk Wezowski rašo, kad pradedantys savo karjerą turi būti ypač atsargūs, nes jų kūnas dažnai siunčia lengvai pastebimus signalus, o kūno savininkas net nenutuokia apie vykstantį procesą. Tarkim, kūnas praneša, kad jūs nenorite kalbėti apie savo realią būseną, o jūs pasiryžęs šnekėti tik apie tai, koks jūs patikimas ir sąžiningas (nors, aišku, šios pozicijos gali ir sutapti). Gebėjimas valdyti savo kūno kalba yra gana svarbus ir čia į pagalbą ateina knyga „Neištarus nė žodžio: įvaldykite kūno kalbos meną ir padidinkite savo sėkmės galimybes“, kurią perskaičius sureguliuoti paprasčiausią kūno kalbą bus nesudėtinga.

Štai keli paprasti elgsenos modeliai, kurie padės sutvirtinti pasitikėjimą savimi, teigia Kasia ir Patrykas Wezowskiai:

1. Palenk galvą ir atidenk kaklą. Sąmoningas galvos palenkimas rodo pasiruošimą pažeidžiamumui. „Kiekvieną kartą, kai norime pademonstruoti pasitikėjimą, pritarimą arba susidomėjimą, mes parodome savo kaklą“, rašoma „Neištarus nė žodžio: įvaldykite kūno kalbos meną ir padidinkite savo sėkmės galimybes“. Toks judesys ypatingai efektyvus derybose, ir jį ne kartą naudojo buvęs JAV prezidentas Barackas Obama.
2. Neprarask akių kontakto. Akių kontaktas rodo pasitikėjimą ne tik savimi, bet ir pašnekovu. Bet žvilgsnio reikia mokytis: per ilgas - iššauks agresyvumą, per trumpas - parodys abejingumą. Knygos autoriai teigia, kad Vakarų kultūroje žvilgsnio kontaktas turi būti išlaikomas maždaug 70 procentų viso pokalbio laiko.
3. Būk veidrodžiu. Kokį kartą, kai bendrausite su artimu žmogumi, palyginkite savoir jo kūnų kalbas ir pastebėsite, kad judesiai pokalbio metu supanašėja. Veidrodinis kitų žmonių judesių pakartojimas sukuria artumo ir net galimos draugystės jausmą.

Kasia ir Patryk Wezowski yra Kūno kalbos centro – mokymų organizacijos, veikiančios 20 šalių – įkūrėjai. Savo sukauptomis žiniomis dalijasi įvairiausiais kanalais: ABC, CBC, Fox News, Forbes, Huffington Post, Harward Business Review.

iš anglų kalbos vertė Rita Bakanienė

Parašykite atsiliepimą apie "Neištarus nė žodžio. Įvaldykite kūno kalbos meną ir padidinkite savo sėkmės galimybes "

Būtina įvertinti prekę