0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Neištikimybė. Kaip išgydyti partnerio sukeltą skausmą ir atgauti pasitikėjimą

  • Nuolaida knygai -78%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 15.30 € (78%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Neištikimybė. Kaip išgydyti partnerio sukeltą skausmą ir atgauti pasitikėjimą


2021-04-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Neištikimybė. Kaip išgydyti partnerio sukeltą skausmą ir atgauti pasitikėjimą" aprašymas

Dr. Janis A. Spring – kvalifikuota klinikinė psichologė jau 37-erius metus gydo poras, patyrusias asmenybę ir santykius triuškinančią neištikimybės krizę. Gydytoja įsitikinusi, kad tada, kai abu partneriai sutinka skausmingai atvirai iš naujo pažvelgti į save ir į vienas kitą, jie atpažįsta ar išsiugdo savybes, kurių prireiks einant nelengvu gijimo keliu. Tokios poros įveikia neištikimybę ir jos sukeltą skausmą. Tokios poros vėl tampa poromis.

Knygoje "Neištikimybė. Kaip išgydyti partnerio sukeltą skausmą ir atgauti pasitikėjimą" nagrinėjami svarbiausi suirusios darnos poroje aspektai:
• kodėl mus ištiko neištikimybė?
• ar įmanoma atgaivinti sutryptą pasitikėjimą ir meilę?
• kaip suvaldyti žemę iš po kojų išmušantį įniršį?
• kokia dalis kaltės ir atsakomybės tenka kiekvienam iš mūsų?
• kaip rasime jėgų išgyventi šioje prieštaringoje situacijoje?
• kaip iš savo paties šmėklos vėl tapti gyvenimu besidžiaugiančiu žmogumi?
• kaip iš naujo surikiuoti pamatinį pasaulio tvarkos ir teisingumo jausmą?
• kaip susigrąžinti mudviejų intymų gyvenimą?
• kaip išrauti šį įvykį iš atminties?
• ar įmanoma atleisti?
• ar atleisti sveika?
• ar mes būsime?

"...gyvenime turbūt patyrėte nedaug tokių tragedijų, kurios prilygtų partnerio išdavystei. Neužmirškite, kad jūsų nusivylimas tarsi tirštas ryto rūkas Dabar jūsų darbas – pasistengti pakęsti savo neviltį, nors kol kas dar ir nežinote, kaip ištrūkti iš jos gniaužtų."

Iš anglų kalbos vertė Irena Jomantienė, Milda DykeParašykite atsiliepimą apie "Neištikimybė. Kaip išgydyti partnerio sukeltą skausmą ir atgauti pasitikėjimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

Janis Abrahams Spring, Michael Spring parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Neištikimybė. Kaip išgydyti partnerio sukeltą skausmą ir atgauti pasitikėjimą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Neištikimybė. Kaip išgydyti partnerio sukeltą skausmą ir atgauti pasitikėjimą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Neištikimybė. Kaip išgydyti partnerio sukeltą skausmą ir atgauti pasitikėjimą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Neištikimybė. Kaip išgydyti partnerio sukeltą skausmą ir atgauti pasitikėjimą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Janis Abrahams Spring, Michael Spring tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Neištikimybė. Kaip išgydyti partnerio sukeltą skausmą ir atgauti pasitikėjimą" perkama kartu