TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Neišvengiamas blogis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,57 €
Kaina su kodu: 10,90 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-16 Raimonda

Puikus rašytojas, puiki vertėja, puiki knyga!


2023-12-31 15.571 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neišvengiamas blogis" aprašymas

„Neišvengiamas blogis“ – antroji indų kilmės škotų autoriaus Abir Mukherjee knyga apie buvusį Skotland Jardo detektyvą Semą Vindemą. Veiksmas vyksta dvidešimtojo amžiaus pradžioje, britų valdomoje Indijoje. Pirmoji serijos knyga – „Kalkutos detektyvas“. Šį kartą Kalkutos pajėgų kapitonas Semas Vindemas kartu su seržantu Banerdžiu tirs dramatišką Sambalpuro maharadžos sūnaus nužudymą.

Pasakiškai turtingoje Sambalpuro šalyje gyvena tigrai, gausu deimantų kasyklų ir stovi nuostabūs Saulės rūmai. Tačiau į Sambalpuro maharadžios sūnaus, kuris buvo nužudytas jų akivaizdoje, laidotuves atvykę kapitonas Semas Vindemas ir seržantas Banerdžis šalyje randa daugybę bręstančių konfliktų. Princas Adhiras buvo šalies modernizatorius, o jo idėjos visai nepatiko religinėms grupuotėms. Jos nepaprastai džiaugiasi jaunuolio mirtimi. Princo žmonos draskosi tarpusavyje, o šalies premjeras nutyli apie problemas deimantų kasykloje. Kalkutos detektyvams bus ką veikti! Princo Adahiro žmogžudystė buvo tik pirmasis nusikaltimas prasidėjusioje grandinėje.

Semas Vindemas ir Banerdžis desperatiškai bando išsiaiškinti princo mirties aplinkybes ir įsipainioja į pavojingą pasaulį, kuriame esantys valdžioje gyvena pagal savo taisykles, o tie, kurie jų nesilaiko – moka gyvybe. Detektyvai žudiką turi surasti greičiau, nei jis suras juos.

„Neišvengiamas blogis“ – nukels mus į neįtikėtina prabanga tviskantį pasaulį – Britų Indijos laikus. Intrigos, sarkastiškas seklys, netikėti siužeto vingiai, detali aplinka, nuotykiai, pavojai – viskas ko reikia geram detektyvui.

Abir Mukherjee gimė Vakarų Škotijoje, o šiuo metu kartu su žmona ir vaikais gyvena Londone. Jo tėvai į Škotiją atsikraustė iš Indijos. Prieš tapdamas rašytoju autorius dirbo buhalteriu. Parašęs “Kalkutos detektyvą” Abir Mukherjee sudalyvavo „Harvill Secker“ ir „Daily Telegraph“ rengiamame pirmosios knygos konkurse ir be konkurencijos jį laimėjo. Už debiutinį romaną rašytojas gavo „Daily Telegraph“ metų premiją. Taip pat buvo apdovanotas „CWA Historical Dagger“ prizu. Antroji serijos knyga „Neišvengiamas blogis“ laimėjo tarptautinę „The Wilbur Smith Adventure Writing Prize“ premiją skiriamą siekiant paskatinti nuotykių knygų autorius. Trečiąją Abir Mukherjee knygą apie dektyvą Semą Vindemą leidinys „Sunday Times“ išrinko kaip vieną iš 100 geriausių nusikaltimų ir trilerių romanų nuo 1945 metų. Šiuo metu autorius yra sukūręs keturias serijos knygas.

Iš anglų kalbos vertė Rasa DrazdauskienėKiti taip pat domėjosi


2022-05-16

Puikus rašytojas, puiki vertėja, puiki knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Neišvengiamas blogis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Neišvengiamas blogis", Abir Mukherjee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Abir Mukherjee su knyga "Neišvengiamas blogis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neišvengiamas blogis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Abir Mukherjee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neišvengiamas blogis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neišvengiamas blogis" perkama kartu