⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai" aprašymas

Meibelė Džons buvo visai ne tokia mergaitė, kurią imtų ir išgąsdintų kažkokia paikystė – piratas, atėjęs jos pagrobti vidury nakties.
– Mano vardas Meibelė Džons ir aš NIEKO NEBIJAU!
Maiše buvo tamsu, tad ji dar kartą ištarė tuos pačius žodžius, tik šį sykį daug garsiau, norėdama įsitikinti, jog neklysta.
– Mano vardas Meibelė Džons ir aš NIEKO NEBIJAU!
Vis dėlto slapta ji troško, kad tėtis ar mama dabar lindėtų maiše kartu su ja.

Meibelė Džons padarė kai ką SIAUBINGO. Nesakysiu ką, tačiau visi, padarę TĄ DALYKĄ, galiausiai būna pagrobiami, įkišami į maišą ir pakliūna į piratų laivą. O ten – nuotykiai, grėsmė gyvybei, negailestingi piratai ir pavojingi žygiai. Bet Meibelė Džons ne tik drąsi – jai užteks sumanumo atlaikyti visus išbandymus, susiremti su didžiausiais priešininkais ir galbūt net rasti trūkstamą IKSO dalį.

Leiskis į šiurpiai juokingus nuotykius ir TU!

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Varanius


  • Autorius: Will Mabbitt
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415722

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai", kurį pristato Will Mabbitt. Siūlome ne tik išsamų "Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Will Mabbitt. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Neįtikėtini Meibelės Džons nuotykiai" perkama kartu