⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" aprašymas

Keisčiausi karo, kuris sukrėtė visą pasaulį, faktai knygoje "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos".

Kol istorikai ir politikai narsto II Pasaulinio karo karines kompanijas, politines strategijas, karines pajėgas ir mūšius, istorijos paraštėse liko daug nepapasakotų dalykų. Jūsų rankose - išsami ir atšiauri istorine prasme knyga, kuri atskleidžia skaitytojui pribloškiančias šio kruvino konflikto istorijas ir neįprastus faktus, apie kuriuos dar niekas nerašė.

Kaip kareiviai užsisakinėjo iš paties Dievo gerą orą mūšiui
Kaip laivas „Bjaurusis ančiukas“ virto „Laisvės laivu“
Kodėl kareiviai gėrė sparnuotųjų raketų ir torpedų kurą
Kaip pasigaminti ledų, atliekant misiją lėktuvu
Kokia tikroji spagetti alla carbonara kilmė
Kokia lemtis ištiko Musolinio ir Gėringo laivus
Kokį įspūdį Hitleriui paliko Čaplino filmas Didysis diktatorius
Kaip susijęs Eizenhaueris su Hitlerio greitkelių planais
Kodėl Franklinas D. Ruzveltas važinėjo Alo Kaponės automobiliu
Ir daugybė kitų nepaprastai įdomių karo istorijų!

1966 m. Barselonoje gimęs Jesus Hernandezas yra istorikas ir žurnalistas (buvo "El Mundo Deportivo" redaktorius), vienas didžiausių Antrojo pasaulinio karo žinovų, per trumpą laiko tarpą pardavęs daugiau knygų apie šį istorijos laikotarpį nei kuris kitas rašytojas. Hernandezas, kurį visuomet domino informacija apie II Pasaulinį karą, netgi įkūrė ta istorijos sritimi besidominčių grupę, kurios gerbėjai padėjo surinkti tiek daug unikalios to laikmečio medžiagos.

Hernandezo knygose - įdomioji, negirdėtoji, intriguojanti istorijos pusė. Luiso Alfonso slapyvardžiu straipsnius pasirašinėjantis rašytojas yra baigęs lyginamosios istorijos ir informacijos mokslus, gyvena ir dirba Barselonoje. Be "Neįtikėtinų Antrojo pasaulinio karo istorijų" yra išleidęs knygas "Operacija Valkirija", "Viskas, ką jums reikia žinoti apie I Pasaulinį karą", "Šiaurė prieš pietus: pilietinio karo istorija" ir daugelį kitų.


  • Autorius: Jesus Hernandez
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090400524

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Jesus Hernandez pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jesus Hernandez tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" perkama kartu