⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos

Kaina: 11,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" aprašymas

Keisčiausi karo, kuris sukrėtė visą pasaulį, faktai knygoje "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos".

Kol istorikai ir politikai narsto II Pasaulinio karo karines kompanijas, politines strategijas, karines pajėgas ir mūšius, istorijos paraštėse liko daug nepapasakotų dalykų. Jūsų rankose - išsami ir atšiauri istorine prasme knyga, kuri atskleidžia skaitytojui pribloškiančias šio kruvino konflikto istorijas ir neįprastus faktus, apie kuriuos dar niekas nerašė.

Kaip kareiviai užsisakinėjo iš paties Dievo gerą orą mūšiui
Kaip laivas „Bjaurusis ančiukas“ virto „Laisvės laivu“
Kodėl kareiviai gėrė sparnuotųjų raketų ir torpedų kurą
Kaip pasigaminti ledų, atliekant misiją lėktuvu
Kokia tikroji spagetti alla carbonara kilmė
Kokia lemtis ištiko Musolinio ir Gėringo laivus
Kokį įspūdį Hitleriui paliko Čaplino filmas Didysis diktatorius
Kaip susijęs Eizenhaueris su Hitlerio greitkelių planais
Kodėl Franklinas D. Ruzveltas važinėjo Alo Kaponės automobiliu
Ir daugybė kitų nepaprastai įdomių karo istorijų!

1966 m. Barselonoje gimęs Jesus Hernandezas yra istorikas ir žurnalistas (buvo "El Mundo Deportivo" redaktorius), vienas didžiausių Antrojo pasaulinio karo žinovų, per trumpą laiko tarpą pardavęs daugiau knygų apie šį istorijos laikotarpį nei kuris kitas rašytojas. Hernandezas, kurį visuomet domino informacija apie II Pasaulinį karą, netgi įkūrė ta istorijos sritimi besidominčių grupę, kurios gerbėjai padėjo surinkti tiek daug unikalios to laikmečio medžiagos.

Hernandezo knygose - įdomioji, negirdėtoji, intriguojanti istorijos pusė. Luiso Alfonso slapyvardžiu straipsnius pasirašinėjantis rašytojas yra baigęs lyginamosios istorijos ir informacijos mokslus, gyvena ir dirba Barselonoje. Be "Neįtikėtinų Antrojo pasaulinio karo istorijų" yra išleidęs knygas "Operacija Valkirija", "Viskas, ką jums reikia žinoti apie I Pasaulinį karą", "Šiaurė prieš pietus: pilietinio karo istorija" ir daugelį kitų.


  • Autorius: Jesus Hernandez
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090400524

Parašykite atsiliepimą apie "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos", Jesus Hernandez. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jesus Hernandez su knyga "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jesus Hernandez. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" perkama kartu