0

Nekabinkit makaronų arba Kas yra BVP? Kaip gyventi geriau, dirbti mažiau ir atgauti prarastą laisvę

  • Nuolaida knygai -59%
Kaina Internetu: 2,79 €
Kaina Knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 4.00 € (59%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Nekabinkit makaronų arba Kas yra BVP? Kaip gyventi geriau, dirbti mažiau ir atgauti prarastą laisvę

  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 100
  • ISBN ar kodas: 9786098107012

2020-08-31 2.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Nors mus ištiko krizė, ekonomistai, politikai ir žurnalistai vis dar kalba apie būtiną ekonomikos augimo ir vartojimo skatinimą, lyg tai būtų ne visų problemų priežastis, o vienintelė išeitis, padedanti išbristi iš krizės. Šioje knygelėje "Nekabinkit makaronų arba Kas yra BVP? Kaip gyventi geriau, dirbti mažiau ir atgauti prarastą laisvę", sudarytoje iš įvairiose konferencijose skaitytų autoriaus pranešimų, kritikuojama sistema, pasišovusi kovoti su vargu ir neteisingumu, bet iš tiesų sukūrusi neteisingą ir žiaurų pasaulį, skatinantį mus vergauti prekėms ir madoms.


Autorius gilinasi į kultūrinius mechanizmus ir paradigmas, verčiančias siaurai ir vienareikšmiškai vertinti ekonominę gyvenimo viziją. Ragina iš naujo atrasti laisvę, prarastą natūralius poreikius iškeičiant į tuos, kuriuos mums įdiegė masinio vartojimo sistema. Taip pat pateikiamos italų ir lietuvių, nusprendusių keisti savo gyvenimo būdą, istorijos kaip kasdienybėje pritaikydami saikingo ir darnaus vystymosi dėsnius, galime pagerinti savo gyvenimo kokybę.„Perskaičiau knygelę vienu atsikvėpimu. Buvo įdomu. [...] priešingai autoriui siūlau „dirbti daugiau, gyventi sudėtingiau ir rasti laimę gyvenimo prieštarose“. Bet gal teisus autorius, o ne aš? Skaitykite, ir aptikite savo atsakymą“.

Ekonomikos ekspertė, Vilniaus universiteto docentė Aušra Maldeikienė


Andrea Bizzocchi (Andrėja Bidzokis), italų verslininkas, 2004 m. nusprendžia nutraukti veiklą ir keisti savo gyvenimą. Jis atsisako kasdienių vartotojiškų įpročių, mėgina iš naujo atrasti laisvę ir priimdamas darnaus vystymosi sprendimus. Andrea gyvenimo dienas leidžia Italijoje ir Kosta Rikoje (dalyvauja miškų apželdinimo projekte). Kitos autoriaus knygos: "Atgal į praeitį. Naftos eros pabaiga ir mūsų laukianti ateitis" (2009) ir "Pura Vida ir kiti keliautojų pasakojimai" (2010).


 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu