TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Nekaltybės amžius

3.7
(6 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-03-03 Daiva

Pritariu Editai-puiki knyga. Juk tai klasika ir tuo viskas pasakyta. Užaugau su tokiomis knygomis, o tiksliau-su jų trūkumu. Stilius gal ir atrodo kiek sunkokas, bet puikiai atspindi to meto aukštuomenės gyvenimo būdą, jų manieras ir nepakantumą kitokiems nei jie.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 10.69 SoldOut

Knygos "Nekaltybės amžius" aprašymas

„Nekaltybės amžius“ - pirmasis moters parašytas romanas apdovanotas prestižine Pulitzerio premija. Knyga pasakoja apie XIX a. pabaigos Niujorko visuomenę, to meto vertybes ir... aistringą meilę.

Njulandas Arčeris – žymus garsus advokatas, Mėja Veland – nedrąsi, miela mergina iš pavyzdingos šeimos. Šie abu jauni niujorkiečiai – naujosios kartos ir naujos visuomenės atspindys. Jaunuoliai iš garbingų šeimų rengiasi vestuvėms ketindami amžinai susieti savo likimus. Tačiau jų planus aukštyn kojomis apverčia iš Europos atvykusi Mėjos pusseserė Elena Olenska.

Skandalingai savo vyrą, lenkų grafą, palikusi moteris suvilioja Njiulandą ir šis nusprendžia palikti Mėją. Elena jam žada aistrą, kurios nesuteikia drovioji sužadėtinė, ir Arčeris atsiduria norų ir pareigos konflikto epicentre. Tačiau Mėja lengvai nepasiduos – pasinaudodama visos Niujorko visuomenės galimybėmis ji sieks susigrąžinti vyrą, apžavėtą fatališkos moters meilės kerų.

Edith Wharton sukurti veikėjų charakteriai įžiebia „Nekaltybės amžiaus“ dinamiką. Njulando, Mėjos ir Elenos meilės trikampyje atsiduria jų ateities svajos ir jų likimai. Ar aistra stipresnė už gniuždančias padorumo taisykles?

Niulando Arčerio meilės istoriją įkvėpė pačios Wharton asmeninė patirtis. Jos santuoka su vyru nutrūko šiam susirgus nervų liga, tačiau net patys nemaloniausi įvykiai kartais atveria naujas galimybes. Nusimestusi santuokos jungą, Edith Wharton tapo rašytoja.

„Nekaltybės amžius“ atskleidžia visas Manheteno visuomenės ydas ir dviveidystę prieš ir po Didįjį karą – taip Vakaruose vadinamas Pirmasis pasaulinis karas. Paradoksalu, bet romanui laimėjus Pulitzerio premiją, teisėjai gyrė romaną už „išsamiai atkurtą amerikietiško gyvenimo būdo atmosferą ir aukščiausius amerikietiško elgesio standartus“. Kritikai pabrėžia, kad šiandien romanas gali skambėti kaip perspėjimas amerikietiškai visuomenei nenutolti nuo kultūros ir išsaugoti dalelę europietiško jautrumo.

Šį, dvyliktąjį, Edith Wharton romaną 1993 m. ekranizavo žymusis Martinas Scorsese. Juostoje filmavosi tokie žymūs aktoriai kaip Danielis Day-Lewis ir Michelle Pfeiffer. Kritikų įvertintas filmas laimėjo „Oskarą“ už geriausią kostiumų dizainą ir buvo nominuotas dar keturioms statulėlėms.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Juodaitytė


  • Autorius: Edith Wharton
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955719922

Kiti taip pat domėjosi


2011-03-03

Pritariu Editai-puiki knyga. Juk tai klasika ir tuo viskas pasakyta. Užaugau su tokiomis knygomis, o tiksliau-su jų trūkumu. Stilius gal ir atrodo kiek sunkokas, bet puikiai atspindi to meto aukštuomenės gyvenimo būdą, jų manieras ir nepakantumą kitokiems nei jie.

2010-01-28

Labai puiki knyga

2009-11-06

nuobodoka knyga. neverta demesio.

2009-06-09

Reiktu skaityti, kaip Forsaitu saga: Discovery eksursija i XIX Amerika, jos paprocius, vertybes, lukescius. Tai visai idoemi enciklopedine knyga. O jei nagrinesit siuzeta, tai jau labai neaktualios ju tos problemos: is muses ispustas dramblys

2008-12-11

labai vidutiniška, nuobodoka. duodu vos 3 taškus

2008-02-08

Meilė. Kiek daug ji reiškia: švelnumą, nuoširdumą, jausmą, kaip skraidai debesimis, pasitikėjimą, draugystę, supratimą, bet kartu ir skausmą, nerimą, baimę, pareigą šeimai ir tradicijoms. Visa tai, šiame nuostabiame romane. Paskaityk, nesigailėsi.

Parašykite atsiliepimą apie "Nekaltybės amžius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nekaltybės amžius", Edith Wharton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Edith Wharton su knyga "Nekaltybės amžius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nekaltybės amžius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edith Wharton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nekaltybės amžius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nekaltybės amžius" perkama kartu