0

Nekenčiu tavęs!

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nekenčiu tavęs!

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786098233322

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Nekenčiu tavęs!“ – romantiška ir linksma istorija apie tai, kad meilę nuo neapykantos skiria vienas žingsnis.

Ką daryti, jei visą dieną praleidžiate prabangiame biure su žmogumi, kuriam iš visos širdies nekenčiate. Jei net jūsų kompiuterio slaptažodis yra „Mirk, Džošua, mirk“?

Tai nėra paprastas „nepatinka“ – Liusi ir Džošua nuoširdžiai nekenčia vienas kito. Jie abu - didelės leidybos kompanijos vadovų asistentai. Liusi miela, žavinga ir geraširdė, ji didžiuojasi, kad visi darbuotojai ją mėgsta. Išskyrus jį... Jis, Džošua - gražus, protingas, tačiau elgiasi kaip susikaustęs nuoboda, be to visi jo privengia. Dirbdami viename kabinete jie tyliai vienas kito nekenčia. Ir niekada nepraleidžia progos apsižodžiuoti.

Liusi nesupranta, kaip Džošua gali būti toks prie menkiausių smulkmenų besikabinėjantis nelaimėlis. O Džošua erzina pernelyg ryškūs Liusi drabužiai, jos nepastovumas ir noras visur matyti tik gerus dalykus.

Tačiau kartą jiems kartu besileidžiant liftu viskas baigiasi netikėtu bučiniu... Liusi ima žiūrėti į bendradarbį nauju žvilgsniu. Ji į darbą pradeda rentis kaip į pasimatymą. O gal Džošua visai nejaučia jai neapykantos? Gal tai tik žaidimas? Kaip ir nebyli kova dėl paaukštinimo?

Debiutinį Sally Thorne romaną „Nekenčiu tavęs“ gyrė „New York Times“ bestselerių autoriai ir romantinių knygų kūrėjai, o pati knyga tapo „USA Today“ bestseleriu. 2019 m. gegužę pranešta, kad pagal Sally Thorne knygą bus kuriamas filmas, kuriame vaidins Lucy Hale ir Robbie Amell. Jį režisuoti patikėta David Mirkin, anksčiau kūrusiam „Simpsonų filmą“.

Kaip rašytoja Sally Thorne debiutavo 2016 m. Jos romanas „Nekenčiu tavęs!“ pasirodė 25 šalyse, pateko tarp 20 geriausių „Washington Post“ 2016 m. meilės romanų ir dešimties geriausių „Goodreads“ apdovanojimų skaitytojų pasirinkimo kategorijoje.

„Nuostabus, kandus ir nepaprastai juokingas naujas romantinių knygų balsas. „Nekenčiu tavęs“ užkariaus romantinės komedijos pasaulį. Vienas geriausių skaitytų kūrinių.“
Kristian Higgins, rašytoja.

„Linksma, gudri, šviežia knyga, kuria norisi mėgautis nuo pirmo iki paskutinio puslapio. Rekomenduoju.“
Susan Elizabeth Phillips, rašytoja.

„Lengva pasaka, idealiai tinkanti dienai paplūdimyje – ji, be abejonės, pirmas pasirinkimas.“
The Kirkus Review

Iš anglų kalbos vertė Karolina Masaitytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu