0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nekilnojamojo turto teisė: praktiniai aspektai

121,89 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 121.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nekilnojamojo turto teisė: praktiniai aspektai" aprašymas

"Smaliukas, Juodka, Beniušis ir partneriai" advokatų kontora Jūsų dėmesiui pateikia išsamų praktinį vadovą skirtą nekilnojamojo turto teisei nagrinėti. Nusipirkus šį vadovą, tolesnius atnaujinimus ir papildymus Jums tiesiai sius šio vadovo leidėjas bendrovė "Mokesčių srautas".Parašykite atsiliepimą apie "Nekilnojamojo turto teisė: praktiniai aspektai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Nekilnojamojo turto teisė: praktiniai aspektai", kurią skaitytojams dovanoja Smaliukas, Juodka, Beniušis ir partneriai | advokatų kontora. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Smaliukas, Juodka, Beniušis ir partneriai | advokatų kontora su knyga "Nekilnojamojo turto teisė: praktiniai aspektai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nekilnojamojo turto teisė: praktiniai aspektai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Smaliukas, Juodka, Beniušis ir partneriai | advokatų kontora. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nekilnojamojo turto teisė: praktiniai aspektai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nekilnojamojo turto teisė: praktiniai aspektai" perkama kartu