0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes

4,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 4.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes" aprašymas

Almanto Samalavičiaus pašnekovai – iškilūs, neordinariai mąstantys, tarptautiniu mastu pripažinti ekonomistai ir sociologai, urbanistai ir architektai, filosofai ir teologai, klimato kaitos analitikai ir rašytojai – analizuoja dabarties pasaulį purtančių krizių istorines ištakas ir priežastis, svarsto, kaip jas įveikti, kas padėtų išvengti pragaištingų padarinių, aptaria žmonijos tolesnės raidos perspektyvas.

Ar šiuolaikinė visuomenė įstengs išsivaduoti iš globalizacijos pančių, kad imtų kurti tokį pasaulį, kuris būtų geresnė vieta gyventi? Šių pokalbių dalyviai nesiūlo utopinių projektų, neperša totali(tari)nių vizijų, tiesiog kviečia kritiškai apmąstyti modernybės įtvirtintus mitus, pasigilinti į socialinių negandų ištakas. Suvokę sisteminio smurto priežastis, galėsime tiek globaliu, tiek lokaliu lygmeniu kurti humaniškesnius santykius, kad pereitume prie gyvensenos, grindžiamos socialiniu teisingumu, jautrumu aplinkai, moralinėmis, etinėmis ir estetinėmis vertybėmis.

Ne tik Lietuvos, bet ir viso Baltijos regiono kontekste "Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes" tai pirmoji knyga, nagrinėjanti tokį platų gyvybiškai svarbių temų, sudėtingų nūdienos problemų spektrą, geografiškai aprėpianti net tik Europą, bet ir Aziją, Šiaurės Ameriką.Parašykite atsiliepimą apie "Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes", kurią skaitytojams dovanoja Almantas Samalavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Almantas Samalavičius su knyga "Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Almantas Samalavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes" perkama kartu