0

Nelaukta staigmena (Jausmų egzotika)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nelaukta staigmena (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090301043

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nelaukta staigmena (Jausmų egzotika)" aprašymas
Trijų knygų serija "Siciliečiai". "Nelaukta staigmena " - antra knyga.

Viena nepamirštama naktis…
Kara Delani pernelyg nenustebo, kai gerai žinomas mergišius Pepė Mastrandželas pradingo po nepamirštamos jų nakties, palikdamas tik kraują kaitinančius prisiminimus.
Po keturių mėnesių ji vėl susitinka su seksualiuoju siciliečiu, tačiau dabar privalo galvoti ne tik apie save...
Pepės laukia staigmena.
Liepsningoji raudonplaukė, kurios Pepė niekaip negalėjo pamiršti, tarsi uraganas vėl įsiveržia į jo gyvenimą. Negana to, Kara laukiasi jo vaiko. Pepė sutrikęs. Šiam vaidmeniui jis visai nepasiruošęs. Be to, nėra tikras, ar Kara sako tiesą. Todėl per trumpą laiką jis turi viską apie ją sužinoti. Ir jau numano, nuo ko pradės...

Ankstesnis knygų serijos Siciliečiai romanas:
M. Smart. Ieškočiau tavęs amžinai (Greisė ir Lukas)

Iš anglų kalbos vertė Giedrė Turan

Parašykite atsiliepimą apie "Nelaukta staigmena (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nelaukta staigmena (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Michelle Smart. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michelle Smart su knyga Nelaukta staigmena (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nelaukta staigmena (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michelle Smart. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nelaukta staigmena (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nelaukta staigmena (Jausmų egzotika)" perkama kartu