0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neleisk angelui nukristi nuo peties 2

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 1.70 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neleisk angelui nukristi nuo peties 2" aprašymas

„Kai į mūsų gyvenimą atėjo toks periodas, kada mus apleido sėkmė ir likimas pasisuko šonu, mano rankose atsidūrė pirmoji Audriaus Skačkausko knyga „Neleisk angelui nukristi nuo peties". Mūsų visų gyvenimai persipynę. Apėmė toks keistas jausmas, kad ta knyga apie mane. Apie mano aklą tėtį, apie mano meiles, apie mano viltis, apie mano džiaugsmus. Kai baigėsi knyga, tėtis paklausė manęs: „O tikrai jūs sakydavot „čiku traku baladaku"? Nusišypsojau ir pasakiau, kad sakydavom... Ir supratau, kad Audrius pataikė. Su knyga kaip su drabužiu, kuris neturi matmenų, kurį gali apsivilkti bet kas ir jis tinka visiems. Kurį jauti širdimi, nes jis nemeluoja.
Patariu ir šią – antrąją – Audriaus knygą laikyti kiekvienam prie lovos. Nes jos abi kalba apie viltį ir apie gerumą šiame gyvenime. Kai angelas negali nukristi nuo peties. O jei suklupsi, jis tave pakels, plasnodamas sparnais tau virš galvos. Ačiū, Audriau už žodžio gražumą, sielos tyrumą ir meilę žmonėms.“

Violeta Trečiokaitė - Mičiulienė

Audrius Skačkauskas gimė Panevėžyje 1968 metais. Tėvai išsiskyrė anksti, todėl būsimą kūrėją augino mama ir seneliai. Mokėsi Juozo Balčikonio vidurinėje mokykloje. Sekėsi humanitariniai mokslai. Nuo 12 metų lankė dramos studiją ir svajojo būti aktoriumi. Baigęs mokyklą, studijavo saviveiklinio teatro režisūrą Klaipėdos konservatorijoje. Dvejus metus atitarnavęs sovietinėje armijoje, perėjo studijuoti masinių renginių režisūrą. Dirbo diskotekose ir įvairiuose renginiuose, vietinėje televizijoje. Po 12 metų, praleistų Klaipėdoje, geresnio duonos kąsnio iškeliavo į Angliją. Bet netrukus nugalėjo gimtinės ilgesys. Grįžęs į Panevėžį, dirbo reporteriu, laidų kūrėju, programų direktoriumi įvairiose radijo stotyse ir televizijose. Deja, bohemiškas gyvenimas virto juodu priklausomybių liūnu. Tačiau padedant brangiausioms moterims - mamai ir žmonai - rado jėgų atsitiesti. Vėl ieškojo savęs. Prieš kelerius metus atidarė sendaikčių turgelį ir sėkmingai ten darbuojasi.Parašykite atsiliepimą apie "Neleisk angelui nukristi nuo peties 2"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Neleisk angelui nukristi nuo peties 2", kurią skaitytojams dovanoja Audrius Skačkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audrius Skačkauskas su knyga "Neleisk angelui nukristi nuo peties 2" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neleisk angelui nukristi nuo peties 2" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audrius Skačkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neleisk angelui nukristi nuo peties 2" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neleisk angelui nukristi nuo peties 2" perkama kartu