0

Neleisk angelui nukristi nuo peties

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 2.10 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-05 Gitana

Knyga labai jautri. Kai kur priverčia juoktis balsu, kai kur išspaudžia ašarą. Labai rekomenduoju vakarui.

Informacija

Neleisk angelui nukristi nuo peties

  • Leidėjas: Amalkeros leidyba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 186
  • ISBN ar kodas: 9789955659907

2021-02-28 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Neleisk angelui nukristi nuo peties" aprašymas

Audrius Skačkauskas 15 metų dirbo žurnalistu radijuje ir televizijoje. Gyvenimui įpusėjus įklimpo į alkoholizmo liūną. Siekdamas iš jo išsivaduoti kreipėsi pas kunigą – egzorcistą, kuris patarė jam rašyti.

Taip pradėjo keistis jo gyvenimas. Metė žurnalistiką, nustojo gerti ir pradėjo rašyti noveles, esė ir net humoreskas iš savo gyvenimo. Stebėdamas save ir aplinką jis surasdavo visada teigiamų dalykų ten kur atrodė neįmanoma įžvelgti prošvaistės. Net susirgęs onkologine liga jis nenustojo rašyti apie tai, kaip jaučiasi pats, jo artimieji ir besigydantys nuo šios ligos žmonės.

Greitai sulaukęs populiarumo savo rašiniais socialiniuose tinkluose jis nutarė visas savo istorijas sudėti į knygą „Neleisk angelui nukristi nuo peties“. Knyga gavosi autoironiška, bet kartu labai jautri ir gyvenimiška, nes nei viena istorija nesugalvota. Kaip dabar madinga sakyti – viskas paremta tikrais faktais.

2020-05-05

Knyga labai jautri. Kai kur priverčia juoktis balsu, kai kur išspaudžia ašarą. Labai rekomenduoju vakarui.

Parašykite atsiliepimą apie "Neleisk angelui nukristi nuo peties"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Neleisk angelui nukristi nuo peties, kurią skaitytojams dovanoja Audrius Skačkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audrius Skačkauskas su knyga Neleisk angelui nukristi nuo peties jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Neleisk angelui nukristi nuo peties patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audrius Skačkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Neleisk angelui nukristi nuo peties palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Neleisk angelui nukristi nuo peties" perkama kartu