BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neleisk angelui nukristi nuo peties

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-14 Simona

Rekomenduoju paskaityti, knygoje daug ironijos. Autorius pasakoja savo patirtį taip atvirai, drąsiai.. Pagarba jam už tai


2022-09-30 9.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neleisk angelui nukristi nuo peties" aprašymas

Audrius Skačkauskas – buvęs televizijos ir radijo žurnalistas. Jo knyga „Neleisk angelui nukristi nuo peties“ – asmeniniai išgyvenimai ir pastebėjimai. Iš dalies autobiografinė, ironiška knyga pasakoja apie žmogaus kovą su priklausomybėmis ir kitomis gyvenimo negandomis.

Audrius Skačkauskas bene penkiolika metų dirbo žurnalistu. Tačiau pamažu įklimpo į alkoholio liūną. Tai, kas iš pradžių tebuvo bohemiško gyvenimo linksmybės, tapo priklausomybe. Suvokdamas pasekmes Audrius ieškojo būdo išeiti iš situacijos. Jis apsilankė pas kunigą-egzorcistą, kuris pasiūlė kūrybos kelią. Taip autorius pradėjo rašyti.

Iš pradžių jo kūriniai pasirodė socialiniuose tinkluose. Jis pasakojo apie savo bėdas, trauką alkoholiui, stengėsi pastebėti teigiamas kasdienybės puses. Susirgęs vėžiu Audrius ir toliau rašė. Daugiausiai apie savo savijautą, bei tai, ką patiria visi onkologine liga sergantys žmonės bei jų aplinka.

Autoriaus tekstai sulaukė palankių atsiliepimų ir kitų reakcijų, todėl jis nusprendė juos išleisti knygoje. Taip gimė „Neleisk angelui nukristi nuo peties“. Visi tekstai tikri, jautrūs, nuoširdūs, dažnai ironiški. Knyga rekomenduojama tiems, kurie ieško paguodos, pasiilgo nuoširdumo, stokoja įkvėpimo, bijo, kad nepajėgs susidoroti su gyvenimo iššūkiais.

2020-ais metais autorius išleido ir antrą savo knygą „Neleisk angelui nukristi nuo peties 2“.

Audrius Skačkauskas (g. 1968 m.) – žurnalistas, autorius. Gimęs Panevėžyje jis augo su mama ir seneliais. Vaikystėje domėjosi drama, užaugęs norėjo tapti aktoriumi. Baigęs mokyklą jis Klaipėdos konservatorijoje studijavo saviveiklinio teatro režisūrą, vėliau Klaipėdos universitete baigė renginių režisūros mokslus, dirbo televizijos ir radijo stotyse, buvo emigravęs į Angliją, o grįžęs į gimtąjį Panevėžį kūrė laidas bei užėmė programų direktoriaus pareigas įvairiose radijo stotyse, rašė straipsnius. Visus šiuos darbus metė įklimpęs į priklausomybę nuo alkoholio.

Jei ieškote įkvepiančių tekstų, trumpas aprašymas žada kaip tik tokią knygą. Kviečiame ją įsigyti internetu. Online knygyne rasite įvairaus žanro literatūros: grožinės, viliojančios įdomiais siužetais bei veikėjais ar dalykinės, gausios patarimų ir žinių. Gerų kainų pasiūlymai, gausios akcijos ir išpardavimai leidžia apsipirkti pigiau. Knygas išsirinkti padeda atsiliepimai bei apžvalgos, taip pat santrauka, ištraukos, aprašymai ir kitos detalės, tokios kaip puslapių skaičius ar leidimo metai.Kiti taip pat domėjosi


2022-03-14

Rekomenduoju paskaityti, knygoje daug ironijos. Autorius pasakoja savo patirtį taip atvirai, drąsiai.. Pagarba jam už tai

2021-09-20

Super knyga, man labai patiko

2021-09-15

Knyga suteigianti vien tik tais teigiamas emocijas. Man labai patiko, rekomenduoju paskaityti

2021-08-31

Knyga priminė apie įvairius gražius momentus mano gyvenime, tokia teigiamų emocijų knyga, rekomenduoju

2020-05-05

Knyga labai jautri. Kai kur priverčia juoktis balsu, kai kur išspaudžia ašarą. Labai rekomenduoju vakarui.

Parašykite atsiliepimą apie "Neleisk angelui nukristi nuo peties"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Neleisk angelui nukristi nuo peties", Audrius Skačkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Audrius Skačkauskas su knyga "Neleisk angelui nukristi nuo peties" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neleisk angelui nukristi nuo peties" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audrius Skačkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neleisk angelui nukristi nuo peties" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neleisk angelui nukristi nuo peties" perkama kartu