0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Nelly. Kol plaks manoji širdis

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 19,59 €*
Sutaupote: 10.60 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nelly. Kol plaks manoji širdis


2021-04-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nelly. Kol plaks manoji širdis" aprašymas

Tai knyga-albumas apie vieną žymiausių lietuviškos estrados atlikėjų Antano Šabaniausko premijos laureatę (2003 m.) Nelly Paltinienę. 2011 m. metais atlikėja atšventė sceninės veiklos 60-čio jubiliejų, 2009 m. įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip ilgiausiai dainuojanti dainininkė.

Pradėjusi sceninę veiklą 1951 m. Klaipėdos ryšių darbuotojų muzikiniame kolektyve, Nelly Paltinienė nuo 1960-ųjų – legendinio estradinio ansamblio „Kopų balsai“ (įkūrėjas ir vadovas Arvydas Paltinas) dainininkė, 1967-aisias Kauno estradinės muzikos festivalio „Kauno pavasaris“ laureate bei festivalyje „Gintarinė triūba“ Kaune pripažįstama geriausia Baltijos šalių dainininke, 1969 m. – lenkų dainos konkurso laureate. 1982 m. išvykusi gyventi į Vakarų Vokietiją koncertavo užsienio lietuviams, dainavo Vokietijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Kanadoje ir JAV, giedojo Kelno Arkikatedroje ir Paryžiaus Notre Dame katedroje.

Su ilgamečiu scenos partneriu Eugenijumi Ivanausku įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip ilgiausiai dainuojantis duetas. Už kūrybinę veiklą apdovanota „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiaus ordinu (2003 m.). 2011 m. spaliomėnesį Jo Šventenybės Popiežius Benediktas XVI suteikė Nelly apaštališkąjį palaiminimą – dainininkei, kiekvieną koncertą pradedančiai malda Švč. Mergelei Marijai.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • Formatas: 24x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986342731

Parašykite atsiliepimą apie "Nelly. Kol plaks manoji širdis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nelly. Kol plaks manoji širdis, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Nelly. Kol plaks manoji širdis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nelly. Kol plaks manoji širdis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nelly. Kol plaks manoji širdis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nelly. Kol plaks manoji širdis" perkama kartu