-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nemandagus šuo (serija "Skiemeninės pasakos")

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 2.69 SoldOut

Knygos "Nemandagus šuo (serija "Skiemeninės pasakos")" aprašymas

(serija "Skiemeninės pasakos") Serijos SKIEMENINĖS PASAKOS leidiniai skirti vaikams, kurie jau pažįsta raides ir pradeda mokytis skaityti. Žodžiai parašyti didžiosiomis raidėmis ir suskirstyti skiemenimis. Todėl vaikas lengvai gebės perskaityti tekstą pats.

Pasakos NEMANDAGUS ŠUO tekstas žaismingas ir nuotaikingas. Spalvingos ir patrauklios iliustracijos įtrauks vaikus ir skatins juos skaityti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nemandagus šuo (serija "Skiemeninės pasakos")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nemandagus šuo (serija "Skiemeninės pasakos")", kurį pristato Ksaveras Sakalauskas-Vanagėlis. Siūlome ne tik išsamų "Nemandagus šuo (serija "Skiemeninės pasakos")" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ksaveras Sakalauskas-Vanagėlis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nemandagus šuo (serija "Skiemeninės pasakos")". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nemandagus šuo (serija "Skiemeninės pasakos")" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nemandagus šuo (serija "Skiemeninės pasakos")" perkama kartu