0

Nematoma kasdienybės pusė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nematoma kasdienybės pusė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786090133651

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nematoma kasdienybės pusė" aprašymas

Parapsichologas, astrologas ir tarologas Vladimiras Azanovas knygoje „Nematoma kasdienybės pusė“ praskleidžia kito, mums nepažįstamo, pasaulio šydą ir atsako į dažniausiai kylančius klausimus, kurių neturime kam užduoti.


Pasak knygos autoriaus, šis pasaulis nuo kito, nematomo, yra atskirtas tarsi kokia labai tankia ir sunkia užuolaida. Pamatyti, kas slypi už jos ir peržengti tą ribą, gali tik nedaugelis. Tie, kurie tai geba, laikomi ypatingais, jie ne tik turi begalę žinių, bet ir ilgai ugdė savo charakterį, valią, kad galėtų matyti abu pasaulius. Tokiems regėjimams turi būti ypač gerai pasiruošęs, nes riba, kad ir kokia akivaizdi, iš tiesų yra labai trapi.


Knygoje „Nematoma kasdienybės pusė“ Vladimiras Azanovas atskleidžia, kas yra už tos ribos. Tai atsakymai, apie kuriuos pasvajojame, jie susiję su įprastu, kasdieniu mūsų gyvenimu, tačiau liečia ir tą kitą – paslaptingąjį anapusinį pasaulį. Autorius knygoje pasakoja apie poltergeistus – kaip jie veikia, kaip nuo jų apsiginti ir kaip elgtis susidūrus.


Jeigu esate patyrę artimo žmogaus mirtį, jums tikrai kyla klausimas, ar įmanoma, kad tas miręs žmogus kartais būna šalia. Ar tikėjimas, kad mirusieji mums padeda, yra pagrįstas? Ar galima tikėtis jų pagalbos? V. Azanovas atsako ir į šį, daugeliui kylantį klausimą.


Taip pat knygoje „Nematoma kasdienybės pusė“ sužinosite, kaip veikia nužiūrėjimai ir kokiais būdais galima jų išvengti arba kaip jų atsikratyti. Autorius pasakoja, kaip sužinoti, koks mūsų gyvenimo kelias – tiek profesinėje, tiek santykių, šeimos srityje, kalba apie emigraciją ir laimės paieškas – kur tai daryti palankiau – Lietuvoje ar užsienyje? Ir kaip padaryti, kad namai, kuriuose gyvenate, alsuotų tikra laime?


Vladimiras Azanovas (g. 1957 m.) – vienas žymiausių Lietuvos parapsichologų, astrologų. Gimė Azerbaidžano sostinėje Baku, Lietuvoje gyvena nuo 1979 metų. Mokėsi fotožurnalistikos Maskvos menų universitete. Taip pat mėgsta tapyti, patirties ir žinių sėmėsi pas garsiausius Lietuvos dailininkus. Yra surengęs daugiau nei 10 autorinių tapybos parodų ir dalyvavęs daugybėje grupinių parodų. Užsiima energoinformacine tapyba – tapo nedidelio formato paveikslus, kurie naudojami kaip talismanai sveikatai, gėriui, sėkmei pritraukti.

Ekstrasensinius gebėjimus pajuto dar vaikystėje, matė vizijas, kuriose sužinojo išvyksiąs gyventi į Lietuvą, pamatė savo žmoną ir sužinojo, kad būdamas 28 metų mirs. Ligą jam pavyko išsigydyti ir iškart po to jis ėmėsi vystyti savo gebėjimus ir padėti kitiems žmonėms. V. Azanovas yra vienas iš trynukų, jo brolis taip pat ekstrasensas, dirba Kaune, o Vladimiras – Vilniuje. Trečioji sesuo gyvena Rusijoje, o dar viena vyresnė sesuo – Izraelyje, ją broliai taip pat ištraukė iš mirties nagų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika


Dažniausiai perkama kartu