0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Nematomas žmogus

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2021-04-19 Mantas

Knyga parašyta seniai, šiuolaikinė fantazija ženkliai pranoksta tenykštę, bet smalsumo vedinam visai įdomu buvo skaityti.

Nematomas žmogus


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nematomas žmogus" aprašymas
Kas, jeigu didžiausias tavo privalumas yra ir didžiausias tavo prakeiksmas?

Vieną tamsią audringą dieną Vakarų Sasekso kaimo užeigą atvyksta nepažįstamasis. Jis susisiautęs ilgu apsiaustu, veidas aptvarstytas. Atvykėlis apsigyvena užeigoje, bet nebendrauja su niekuo, tik dieną naktį krapštosi su keistais aparatais ir chemikalais. Staiga kaime ima dėtis keisti dalykai. Prasideda paslaptingos vagystės ir įsilaužimai, pasibaigę taikaus kaimo nusiaubimu. Nepažįstamasis slepia siaubingą paslaptį... „Nematomas žmogus“ yra mokslinės fantastikos kūrinys, jau 140 metų audrinantis skaitytojų protą ir fantaziją. Naujomis optikos ir fizikos teorijomis paremtas pasakojimas iškart pagavo skaitytojų fantaziją ir nuo to laiko nuolat atkuriamas kine, televizijoje ir teatro scenose.

Iš anglų kalbos vertė Karolis Vairas-Račkauskas

  • Autorius: Herbert George Wells
  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 270
  • Formatas: 14x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098184044

2021-04-19

Knyga parašyta seniai, šiuolaikinė fantazija ženkliai pranoksta tenykštę, bet smalsumo vedinam visai įdomu buvo skaityti.

2021-04-15

Gal ir kiek ir primityvi fantastika žiūrint šiuolaikinio skaitytojo akimis, bet vertinant, kad knyga parašyta daugiau nei prieš šimtmetį visai įdomu skaityti autoriaus fantastinius viražus.

2021-04-14

Keista, bet savotiškai įtraukianti mistinė - fantastinė istorija su ganėtinai lėtai įsivažiuojančia siužeto pradžia, bet tikrai trankia pabaiga!

Parašykite atsiliepimą apie "Nematomas žmogus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nematomas žmogus, kurią skaitytojams dovanoja Herbert George Wells. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Herbert George Wells su knyga Nematomas žmogus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nematomas žmogus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herbert George Wells. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nematomas žmogus palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nematomas žmogus" perkama kartu