0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nematomas žmogus

4.8
(23 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-07-25 Milda

Senas arklys vagos negadina, kaip ir gera knyga niekados nesensta.

Nematomas žmogus


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 9.99 SoldOut
Knygos "Nematomas žmogus" aprašymas

Mokslinės fantastikos žanro tėvu laikomas Herbert George Wells sukūrė nemažai klasika tapusių kūrinių. Vienas jų – „Nematomas žmogus“, nagrinėjantis, ką konservatoriškoje visuomenėje reiškia būti kitokiu.

Fantastinis romanas „Nematomas žmogus“ pirmą kartą publikuotas 1897-ais metais, savaitraštyje, o vėliau išleistas ir kaip romanas. Pagrindinis veikėjas Grifinas, pasitelkęs optikos ir fizikos galimybes, sugeba paversti savo kūną nematomu, tačiau jam nepavyksta atgauti įprasto pavidalo.

Netrukus nedidelio Vakarų Sasekso miestelio smuklė sulaukia keisto lankytojo. Jis neleidžia paimti skrybėlės, vilki tamsų paltą, atvykėlio veidas apmuturiuotas tvarsčiais ir net akis slepia tamsūs akiniai. Svečias nesileidžia į jokias kalbas ir užsidaro kambaryje, kuriame atlieka paslaptingus mokslinius eksperimentus.

Tuo pačiu metu miestelyje prasideda keistų įvykių virtinė. Dingsta pinigai, pasipila įsilaužimai ir kitokie nusikaltimai. Žinoma, vietiniai gyventojai kaltina paslaptingą atvykėlį, o supratę jo paslaptį užsikrečia neapykanta ir vos nenužudo. Grifinui tenka sprukti ir kitoje vietoje ieškoti būdo tapti ir vėl matomu.

Herbert George Wells romane išryškina problemas, kurios nepasikeitė iki šių dienų: naujovių ir kitoniškumo baimę bei siaurą žmonių požiūrį. „Nematomas žmogus“ įtrauks savo originaliu siužetu ir sukels daugybę filosofinių minčių.

„Nematomas žmogus“ ne kartą persikėlė ir didžiojo kino ekranus. Pirmoji ekranizacija pasirodė 1933-iais metais, o 1984-ais metais kurta versija buvo filmuota Lietuvoje, Kauno senamiestyje. Nematomo žmogaus personažas filmuose ir serialuose pasirodė kelias dešimtis kartų.

Herbert George Wells (1866-1946) – anglų rašytojas, vienas mokslinės fantastikos pradininkų. Žymiausi jo kūriniai yra „Laiko mašina“, „Pasaulių karas“, „Nematomas žmogus“, „Daktaro Moro sala“ ir kiti. Dauguma autoriaus knygų buvo ekranizuotos ir noriai skaitomos net po pusantro šimto metų. Kelionių laiku bei ateivių invazijos temos įkvėpė daugybę ateinančių kartų kūrėjų.

Sudomino trumpas aprašymas? Nelaukite! Kviečiame romaną įsigyti internetu. Čia geromis kainomis parduodame ir daugiau knygų, o akcijos ir išpardavimai sudaro progą skaitinių įsigyti dar pigiau. Pirkti online nesudėtinga, nes knygas rinktis padeda santraukos, aprašymai, galite pavartyti virtualiais ištraukas, o apimtį įvertinti atsižvelgę į puslapių skaičių. Jei vis dar turite abejonių, jas išsklaidyti padės įvairūs skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos.

Iš anglų kalbos vertė Karolis Vairas-Račkauskas.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Invisible Man
  • Autorius: Herbert George Wells
  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 270
  • Formatas: 14x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098184044

2021-07-25

Senas arklys vagos negadina, kaip ir gera knyga niekados nesensta.

2021-07-15

Labai gera, ir gerai parašyta knyga, buvo linksma ir verta skaityti! Nedvejokit, imkit ir skaitykit!

2021-07-14

Dar viena knyga, kurioje H. G. Wellsas įrodo, kad jis veltui nėra laikomas vienu iš fantastikos žanro tėvų.

2021-07-13

Tikras hitas. Prasidėjo šiek tiek lėtai, bet baigėsi su trenksmu. Puiki knyga!!

2021-07-07

perfect

2021-06-03

Ši knyga daug metų buvo šlovinama kaip mokslinės fantastikos šedevras. Įdėti šį romaną vien į mokslinės fantastikos rėmus nebūtų teisinga.

2021-06-02

Neneigsiu fakto, kad kažkada vaikystėje norėjau tapti nematoma. Knygos pavadinimo pakako, kad aš ją skaityčiau, ir aš ją perskaičiau.

2021-06-01

Prasidėjo šiek tiek lėtai, bet tada baigėsi trenksmu. Puiki knyga!

2021-05-31

Mačiau tik filmą kažkada seniai, apie knygą nieko nežinojau, bet dabar patraukė autentika, bandysiu perskaityti.

2021-05-30

Tiek daug dabar gero ir ne tik turinio knygų ir taip sunku atsirinkti, bet kartais taip gerai grįžti prie klasikos. Senas, geras, lengvas siaubekas.

2021-05-20

Labai gražus viršelis!

2021-05-17

Mėgstu fantastus klasikus, pastarųjų metų atradimas. Anksčiau fantastikos visai neskaičiau, bet pradėjau nuo Orvelo ir vis atrandu naujų pavardžių kurias vils labiau mėgtu.

2021-05-14

Prieš pirkdamas net nebuvau apie ją girdėjęs, bet man labai patiko. Gana greitai ir lengvai perskaičiau!

2021-05-11

Prasidėjo šiek tiek lėtai, bet baigėsi trenksmu. Puiki knyga !!

2021-05-10

Aš paprastai nesu mokslinės fantastikos gerbėjas, tačiau šis buvo meistriškai parašytas ir išlaikė mano susidomėjimą. Aš rekomenduoju šią knygą visiems. Mėgaukitės ir būkite palaiminti :)

2021-04-29

Fantastikos ir siaubo klasika, ne Kingas, bet turinys žanro mėgėjams patiks.

2021-04-27

Lengvas, įtraukiantis klasikinės fantastikos kūrinys, kuriame yra ir šiurpą keliančių vietų, ir gero humoro. Patiko!

2021-04-22

Subtilus ir įtaigus praėjusio šimtmečio Wellso fantastikos šedevras.

2021-04-21

Nuostabi mokslinės fantastikos knyga. Susipažinau su autoriumi skaitant “Pasaulių karą”, dabar tęsiu pažintį su “Nematomu žmogumi”, labai neįprastas, bet įtraukiantis kūrinys.

2021-04-20

Klasika tapęs fantastinis pasakojimas su siaubo elementais. :)

2021-04-19

Knyga parašyta seniai, šiuolaikinė fantazija ženkliai pranoksta tenykštę, bet smalsumo vedinam visai įdomu buvo skaityti.

2021-04-15

Gal ir kiek ir primityvi fantastika žiūrint šiuolaikinio skaitytojo akimis, bet vertinant, kad knyga parašyta daugiau nei prieš šimtmetį visai įdomu skaityti autoriaus fantastinius viražus.

2021-04-14

Keista, bet savotiškai įtraukianti mistinė - fantastinė istorija su ganėtinai lėtai įsivažiuojančia siužeto pradžia, bet tikrai trankia pabaiga!

Parašykite atsiliepimą apie "Nematomas žmogus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nematomas žmogus, kurią skaitytojams dovanoja Herbert George Wells. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Herbert George Wells su knyga Nematomas žmogus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nematomas žmogus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herbert George Wells. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nematomas žmogus palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nematomas žmogus" perkama kartu