0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nematomi praradimai

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nematomi praradimai" aprašymas

Trys piešiniai viename, o knygoje rasi magiškus akinius-langelius.

Kaip gerai būtų turėti stebuklingus akinius, pro kuriuos galėtume pažvelgti j kito žmogaus vidų - pamatyti, ką jis galvoja, kaip jaučiasi, apie ką svajoja! Šioje knygoje „Nematomi praradimai“ rasite tris spalvotus langelius, pro kuriuos žvelgiant į iliustracijas, ryškėja trys skirtingos tikrovės: vienoje yra tai, ką mes įpratę matyti, kitoje - kaip herojus iš tiesų jaučiasi, o trečioje - ko jis norėtų. Trumpi pasakojimai apie skaudžius vaikų išgyvenimus, kuriuos lydi tokie „stebuklingi" piešiniai, padės geriau suprasti kitą - kitokį, keistą, neįprastą, nesuprastą, atstumtą. Atvers slaptus nematomus praradimus.


  • Autorius: Rasa Joni
  • Leidėjas: Žalias kalnas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 29x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099596464

Parašykite atsiliepimą apie "Nematomi praradimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nematomi praradimai", kurį parašė Rasa Joni. Siūlome ne tik išsamų "Nematomi praradimai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Joni. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nematomi praradimai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nematomi praradimai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nematomi praradimai" perkama kartu