Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nematomi praradimai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,60 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-04-23 Aidė

Buvo lengva ir įdomu skaityti apie trečiokus


2024-07-31 12.596 InStock
Į krepšelį 12,60 € Kaina

Knygos „Nematomi praradimai“ aprašymas

Trys piešiniai viename, o knygoje rasi magiškus akinius-langelius.

Kaip gerai būtų turėti stebuklingus akinius, pro kuriuos galėtume pažvelgti j kito žmogaus vidų - pamatyti, ką jis galvoja, kaip jaučiasi, apie ką svajoja! Šioje knygoje „Nematomi praradimai“ rasite tris spalvotus langelius, pro kuriuos žvelgiant į iliustracijas, ryškėja trys skirtingos tikrovės: vienoje yra tai, ką mes įpratę matyti, kitoje - kaip herojus iš tiesų jaučiasi, o trečioje - ko jis norėtų. Trumpi pasakojimai apie skaudžius vaikų išgyvenimus, kuriuos lydi tokie „stebuklingi" piešiniai, padės geriau suprasti kitą - kitokį, keistą, neįprastą, nesuprastą, atstumtą. Atvers slaptus nematomus praradimus.


  • Autorius: Rasa Joni
  • Leidėjas: Žalias kalnas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 29x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099596464

2022-04-23

Buvo lengva ir įdomu skaityti apie trečiokus

Parašykite atsiliepimą apie „Nematomi praradimai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Nematomi praradimai“, kurį pristato Rasa Joni. Siūlome ne tik išsamų „Nematomi praradimai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Joni. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Nematomi praradimai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Nematomi praradimai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Nematomi praradimai“ perkama kartu