⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nematomos tikrovės šviesa. Reformacijos Lietuvoje asmenybės ir idėjos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-16 Darius

Geriausia, kas iki šiol parašyta apie reformaciją LDK


2023-03-31 10.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nematomos tikrovės šviesa. Reformacijos Lietuvoje asmenybės ir idėjos" aprašymas

"Dainoros Pociūtės monografijoje Lietuvos Reformacija atidengiama nagrinėjant ją kaip šio judėjimo asmenybių ir idėjų istoriją. Asmenybės ir idėjos yra reti, galima sakyti, nauji tyrimų objektai ir diskursai mūsų Reformacijos istoriografijoje. Asmenybių pasirinkimas yra nepaprastai vykęs, nes leidžia susipažinti su visų LDK plitusių Reformacijos srovių ir idėjų sklaida. Tai knyga, kurioje atsigręžta į ankstyvųjų naujųjų laikų mentaliteto ir religinės minties raidą, įvedant į apyvartą iki šiol nenaudotus šaltinius ir pateikiant daug vertingų duomenų religinės minties istorijai."
Deimantas Karvelis

"Monografija savo pasirinkta medžiagos išdėstymo struktūra puikiai užpildo Reformacijos istoriografijoje lig šiol egzistuojančias laisvas erdves. Autorės prieiga prie esminių Reformacijos apraiškų per kertines asmenybes ir jų veiklą įgalina įžvalgas ne tik į šio fenomeno objektyviąją sociokultūrinę dimensiją, bet ir į jo subjektyviąsias, individų lygmenyje veikusias religines paskatas ir polimorfiškai artikuliuotas teologines tiesas. Pasirinkti aštuoni asmenys tiek chronologiniu, tiek dalykiniu požiūriu atspindi svarbiausius Reformacijos LDK bruožus. Kaip ir kituose savo darbuose, Dainora Pociūtė remiasi tiek šaltinių analize, tiek tarptautinės mokslinės literatūros rezultatais. Tai svarus sintetizuojantis indėlis Reformacijos tyrinėjimų srityje."
Kęstutis Daugirdas


Kiti taip pat domėjosi


2020-09-16

Geriausia, kas iki šiol parašyta apie reformaciją LDK

Parašykite atsiliepimą apie "Nematomos tikrovės šviesa. Reformacijos Lietuvoje asmenybės ir idėjos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)

Dainora Pociūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nematomos tikrovės šviesa. Reformacijos Lietuvoje asmenybės ir idėjos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nematomos tikrovės šviesa. Reformacijos Lietuvoje asmenybės ir idėjos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nematomos tikrovės šviesa. Reformacijos Lietuvoje asmenybės ir idėjos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nematomos tikrovės šviesa. Reformacijos Lietuvoje asmenybės ir idėjos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dainora Pociūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nematomos tikrovės šviesa. Reformacijos Lietuvoje asmenybės ir idėjos" perkama kartu