Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nemeikšiūnai–Kazachija–Kolyma–Vilnius

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-09-15 a

Autorius kažkoks nenormalus.Turbūt žiedų trūksta lapui


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 19.99 SoldOut

Knygos „Nemeikšiūnai–Kazachija–Kolyma–Vilnius“ aprašymas

"Knygoje "Nemeikšiūnai–Kazachija–Kolyma–Vilnius" pasakoju apie svarbiausius savo gyvenimo įvykius iki šių dienų. Rašančiajam prisiminimus praeitis – tai atminties produktas. Deja, atmintis neišsaugo kai kurių tolimesnių įvykių detalių. Kalėjimuose ir koncentracijos stovyklose rašyti nebuvo leidžiama, o ką buvau parašęs slaptai ir išsiuntęs šeimai, pražuvo, kai šeima buvo ištremta, o pas mane likę užrašai susitrynė ar juos atėmė per kratas. Išvežtas į amžiną tremtį rašiau, deja, didžioji užrašų dalis taip pat dingo, bet pats skaudžiausias praradimas – įsiplieskęs gaisras pas brolį Mykolą: sudegė nuotraukos, užrašų knygutės, popieriaus skiautelės su užrašais. Todėl prarastą medžiagą atkurti savo atmintyje prireikė daug laiko. Sunkiausia buvo atsiminti sutiktų žmonių vardus, vietovių pavadinimus, datas, o blogiausia, kad negali patikrinti to, kas pradingo laiko tėkmėje. Nuoseklumą lengviau atkurti pagal kitus įvykius, nors ir čia gali būti paklaidų.
Į knygą dėjau rašinius tik apie tai, ką aiškiausiai prisimenu. Keista, bet nesvarbūs įvykiai iki smulkių detalių yra išlikę atmintyje, o kai kurie reikšmingesni dalykai pradingo. Įvairių išgyvenimų aprašymuose gali pasitaikyti ir netikslumų, nors stengiausi jų išvengti. Mano rašiniuose gali būti ir kalbinių svetimybių, nes likimas taip lėmė, kad daugiau nei 40 metų gyvenau nelietuviškoje kalbinėje aplinkoje. Siekiau, kad skaitytojui būtų lengva suprasti mano minčių dėstymą ir aprašomą tikrovę."

Antanas Petrikonis

  • Autorius: Antanas Petrikonis
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • Formatas: 19x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094461460

2019-09-15

Autorius kažkoks nenormalus.Turbūt žiedų trūksta lapui

Parašykite atsiliepimą apie „Nemeikšiūnai–Kazachija–Kolyma–Vilnius“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie tremtį

Antanas Petrikonis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Nemeikšiūnai–Kazachija–Kolyma–Vilnius“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Nemeikšiūnai–Kazachija–Kolyma–Vilnius“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Nemeikšiūnai–Kazachija–Kolyma–Vilnius“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Nemeikšiūnai–Kazachija–Kolyma–Vilnius“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Petrikonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Nemeikšiūnai–Kazachija–Kolyma–Vilnius“ perkama kartu