0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nemezidės kirtis

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nemezidės kirtis


2021-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nemezidės kirtis" aprašymas

Pagrindinis šios knygos kūrinys alegoriniais apmąstymais grįsta novelė Nemezidės kirtis. Tai susimąstymas apie ypatingus mūsų gyvenimo reiškinius, ypatingus žmogaus bruožus, išreikštus tam tikrais simboliais, apie nuolatinę gėrio ir blogio kovą, per amžius vykstančią žmogaus sąmonėje. Kaip vieną svarbiausių šios alegorijos simbolių Autorius pasirinko Nemezidę, kuri Graikų mitologijoje yra griežto teisingumo, keršto deivė. Nemezidės kirtis – tai alegorija paremtas polilogas, kuriame tarp kitų balsų girdime Blogio imperiją atstovaujančio kaltintojo balsą, grasinantį su keršto deivės Nemezidės pagalba sunaikinti žmoniją. Labiau tradicinėse savo novelėse autorius vietomis sarkastiškai, vietomis su lengva ironija, su liūdna pašaipa pasakoja apie Lietuvos miestelių, kaimo žmonių kasdienybę. Jaučiama atlaidi meilė novelių personažams, besistengiantiems kurti savo gyvenimus nepaisant neatitikties tarp iliuzijų ir realybės. Keletas novelių skirta jaunystės, prabėgusios Marijampolėje, prisiminimams.


  • Autorius: Romas Gudaitis
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 324
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094462320

Parašykite atsiliepimą apie "Nemezidės kirtis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nemezidės kirtis, kurią skaitytojams dovanoja Romas Gudaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romas Gudaitis su knyga Nemezidės kirtis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nemezidės kirtis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Gudaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nemezidės kirtis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nemezidės kirtis" perkama kartu