0
Nemiegantys Manhatane
10.49 InStock

Nemiegantys Manhatane

  • Nauja knyga
Internetu: 10,49 €
Knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 1.90 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Nemiegantys Manhatane

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090305553

10.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Amerikiečių rašytojos, „USA Today“ bestselerių autorės Sarah Morgan knyga „Nemiegantys Manhatane“ – pirmoji Manhatano trilogijos dalis.

Paaukštinimo darbe laukianti Peidžė ir dvi jos draugės „apdovanojamos“ atleidimo lapeliais... Ar tai atvers naujas karjeros galimybes, bet ir nuves romantiškos pažinties link?..

Nuo pat vaikystės Peidžės Volker gyvenimas buvo kupinas iššūkių – sunki vaikystė mažoje saloje, nuolatiniai vizitai ligoninėje dėl pašlijusios sveikatos… Dabar ji pasiruošusi įrodyti, kad niekas negali jai sutrukdyti siekti savo svajų. Geriausiai tą įrodantis „egzaminas“ – kelionė į šurmuliuojantį Manhataną.

Puikūs draugai. Erdvus butas. Nuostabus darbas. Peidžės norų sąraše prie visų šių svajonių puikuojasi varnelės. Tačiau paaukštinimo laukianti moteris iš savo darbdavio, „Žvaigždžių renginių“ boso, sulaukia netikėtos dovanėlės – pranešimo apie atleidimą. Staiga milžiniškame metropolyje ji lieka vienui viena. Tiksliau, kartu su dviem tokio pat likimo sulaukusiomis savo kolegėmis, jos geriausiomis draugėmis.

Išeitį merginoms pasiūlo Džiekas Romanas. Jis – ne tik klestintis Niujorko verslininkas, ne tik geriausias Peidžės brolio draugas, bet ir sena jos paauglystės meilė. Geidžiamiausiu miesto jaunikiu vadinamas vyras įsitikinęs, kad moterys turėtų įkurti savo renginių organizavimo įmonę ir yra pasirengęs joms padėti - duoda užsakymą neribodamas biudžeto ir pakviesdamas įsikurti jo biure.

Nuo šiol kasdien akis į akį susitinkantys Peidžė ir Džeikas vis sunkiau slėps abipusius jausmus. Ir nors moteris pasiryžusi nekartoti paauglystės klaidų, rusenančios aistros kibirkštys pamažu virs liepsnojančia ugnimi…

Rašytoja Sarah Morgan sako, kad Niujorkas jai kiekvieną kartą palieka didžiulį įspūdį. Moterį žavi aukštyn besistiebiantys dangoraižiai, o žengiant jo gatvėmis ji jaučiasi lyg filme. „Nemiegantys Manhatane“ – tai pirmoji serijos, skirtos Niujorko širdžiai, dalis. Tai pasakojimas apie tai, kaip trys draugės bando prisijaukinti miestą, tapti jo bendruomenės dalimi ir kurti savo ateitį.

„Įtaigūs dialogai, išbaigti veikėjai ir įtraukiantis pasakojimas apie tai, kaip trys moterys bando įkurti savo svajonių verslą. Juos papildo romantiški Peidžės ir Džeiko jausmai bei... pikantiški intymių scenų aprašymai.“
Publisher’s Weekly

„Lengvi Morgan dialogai ne tik kvies versti puslapį po puslapio, bet ir pažadins norą susėsti taurei vyno su trimis žavingomis moterimis ir jų širdis pavergusiu charizmatiškuoju vyriškiu.“
Booklist

Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu