-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nemirtingumas pagal Bolotovą

Kaina: 11,59 €
Kaina su kodu: 10,43 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 11.59 InStock
Į krepšelį 10,43 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Nemirtingumas pagal Bolotovą“ aprašymas

Ateities medicina didžia dalimi remsis drąsiomis organizmo ląstelių jauninimo teorijomis ir sutrikimų gydymu, kurį sukūrė Ukrainos stebukladariu vadinamas Borisas Bolotovas.

Knyga „Liaudies medicina pagal Bolotovą“ – tai jūsų ilgaamžiškumas be ligų ir gydytojų. Didelis dėmesys šioje knygoje skiriamas XXI amžiaus rykštei – onkologinėms ligoms. Mokslininko sukurta vėžio atsiradimo teorija leido jam sukurti praktinę gydymo metodiką šiai ir kitoms ligoms gydyti.

Naujausi akademiko atradimai, praktiškai patikrinti jo mokinio, mokslininko ir praktiko Glebo Pogoževo, padarė šią sveikatos teoriją unikalia. Šios knygos dėka bet kas gali susipažinti su didžiąja medicina ir panorėti gyventi pagal Bolotovą!Parašykite atsiliepimą apie „Nemirtingumas pagal Bolotovą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Borisas Bolotovas, Glebas Pogoževas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Nemirtingumas pagal Bolotovą“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Nemirtingumas pagal Bolotovą“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Nemirtingumas pagal Bolotovą“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Nemirtingumas pagal Bolotovą“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Borisas Bolotovas, Glebas Pogoževas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Nemirtingumas pagal Bolotovą“ perkama kartu