Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Karo veidas nemoteriškas

Kaina internetu: 12,79 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3,20 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 12.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karo veidas nemoteriškas" aprašymas

Svetlana Aleksijevič – pasaulinio garso baltarusių prozininkė, rašanti rusų kalba. Gimė 1948 m. Ukrainoje. Nuo 2012 m. gyvena ir dirba Baltarusijoje, tėvo gimtinėje.
Keletą dešimtmečių rašė dokumentinę grožinę kroniką. Autorė faktiškai sukūrė savo žanrą – polifoninį romaną-išpažintį, kuriame iš mažųjų istorijų kuriama didžioji istorija.
Svetlanos Aleksijevič kūriniai išversti į 35 kalbas, pelnę daugybę tarptautinių premijų, visame pasaulyje pagal juos sukurta šimtai kino filmų, spektaklių ir radijo vaidinimų.
2015 metais suteikta Nobelio literatūros premija „už daugiabalsį jos prozos skambesį, kančios ir narsumo įamžinimą“.

„Nemoteriškas karo veidas“ (1978–2004) – tai knyga apie moteris Antrajame pasauliniame kare, tai ne karo, o jausmų istorija.

„Moterų pasakojimai kitokie ir apie kitką. „Moteriškas“ karas savų spalvų, savų kvapų, savaip nušviestas ir savos jausmų erdvės. Savų žodžių.
Ten nėra didvyrių ir neįtikėtinų žygdarbių, ten yra tiesiog žmonės, užimti nežmonišku darbu. Ir kenčia ten ne tiktai jie (žmonės!), bet ir žemė, ir paukščiai, ir medžiai.
Noriu parašyti šito karo istoriją. Moterišką istoriją.“

Svetlana Aleksijevič

Iš rusų k. vertė Alma Lapinskienė


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Autorius: Svetlana Aleksijevič
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 14x24, kieti vrišeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090126509

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Karo veidas nemoteriškas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Karo veidas nemoteriškas", Svetlana Aleksijevič. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Svetlana Aleksijevič su knyga "Karo veidas nemoteriškas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Karo veidas nemoteriškas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Svetlana Aleksijevič. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Karo veidas nemoteriškas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karo veidas nemoteriškas" perkama kartu