0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nemuno delta

Kaina internetu: 13,29 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (6%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nemuno delta


2021-07-31 13.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nemuno delta" aprašymas

Monografijoje "Nemuno delta" nagrinėjama Lietuvos ir Rusijos Kaliningrado srityje plytinčios Nemuno delto gamtos komplekso kaita, įvykusi per pastaruosius 400-500 metų.
Darbe akcentuojamas hidrografinių procesų, antropogeninės veiklos ir netgi socialinių-ekonominių procesų vaidmuo hidrografinio tinklo, deltos ir avandeltos ploto kaitos, gamtonaudos virsmams ir gamtosaugos idėjoms.Parašykite atsiliepimą apie "Nemuno delta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nemuno delta, kurią skaitytojams dovanoja Rimas Žaromskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimas Žaromskis su knyga Nemuno delta jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nemuno delta patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimas Žaromskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nemuno delta palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nemuno delta" perkama kartu