0

Nenuorama Dorė ir tikra draugė

Informacija

Nenuorama Dorė ir tikra draugė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x19, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786090132470

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nenuorama Dorė ir tikra draugė" aprašymas

Dorei patinka likti namie ir žaisti su savo draugais.
Bet kai po vasaros prasideda mokslo metai, brolis su sese pareiškia, kad Dorei pats laikas susirasti tikrą draugę.

Jie nežino, kad Dorės klasėje mokosi mergaitė, kuri gyvena pilyje ir laiko drakoną.
Ar gali būti, kad ji TIKRA?

Žavioji valiūkė Dorė susiruošia į mokyklą. Kartu „pasiima“ ir savo vaizduotę!

Abby Hanlon dirbo pradinių klasių mokytoja Niujorko valstybinėse mokyklose. Įkvėpta savo mokinukų sukurtų istorijų ir piešinių, Abby pati ėmė rašyti vaikams. Pirmoji knygelė „Ralfas pasakoja istoriją“ (Ralph Tells a Story) ir antroji „Nenuorama Dorė“ susilaukė puikių įvertinimų. „Nuostabi“, „pramani“, „linksma“, „žavinga“, „nepakartojama“, „pašėlusiai juokinga“ – taip apie ją rašė skirtingi kritikai.

Iš anglų kalbos vertė Asta Tobulevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Nenuorama Dorė ir tikra draugė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nenuorama Dorė ir tikra draugė, kurį parašė Anny Hanlon. Siūlome ne tik išsamų Nenuorama Dorė ir tikra draugė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anny Hanlon. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nenuorama Dorė ir tikra draugė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nenuorama Dorė ir tikra draugė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Nenuorama Dorė ir tikra draugė" perkama kartu