0

Nenuorama Dorė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x19, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786090131305

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nenuorama Dorė" aprašymas
Vyresni brolis ir sesė sako, kad Dorė dar leliukas. Ir nenori su ja žaisti. Bet tai niekis. Nes Dorė turi kitų užsiėmimų...

... ir DAUG kitų draugų...

... ir jie visi mano, kad Dorė yra FANTASTIŠKA.

Ši be galo linksma ir užburianti knygelė "Nenuorama Dorė" apie žavią, padykusią valiūkę idealiai tiks bet kokio amžiaus skaitytojui – ir jauniausiam, ir vyriausiam.

Abby Hanlon dirbo pradinių klasių mokytoja Niujorko valstybinėse mokyklose. Įkvėpta savo mokinukų sukurtų istorijų ir piešinių Abby pati ėmė rašyti vaikams. Pirmoji išleista jos knygelė pavadinta „Ralfas pasakoja istoriją“ (angl. Ralph Tells a Story).

Abby su vyru ir dviem vaikais gyvena Niujorko rajone Brukline.


Jos vaizduotė beribė.

Ji linksma.

Ji drąsi.

Ji šuniukas.

Ne, ji mergaitė.

Ji DORĖ –

tikra valiūkė!


Iš anglų kalbos vertė Asta Tobulevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Nenuorama Dorė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nenuorama Dorė, kurį parašė Anny Hanlon. Siūlome ne tik išsamų Nenuorama Dorė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anny Hanlon. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nenuorama Dorė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nenuorama Dorė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Nenuorama Dorė" perkama kartu