Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nenustok tikėti. Didžiausi nuotykiai prasideda vaizduotėje

Kaina: 2,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 2.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nenustok tikėti. Didžiausi nuotykiai prasideda vaizduotėje" aprašymas

Didžiausi nuotykiai prasideda vaizduotėje. Ši nuostabi eiliuota istorija kviečia mažuosius skaitytojus paklajoti po stebuklingą vaizduotės pasaulį. Čia ganosi vienaragiai, skrajoja superherojai, droviosios fėjos ir daugybė kitų neįtikėtinų personažų. Prisijunk!


  • Autorius: Stephanie Moss
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 25x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094404740

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nenustok tikėti. Didžiausi nuotykiai prasideda vaizduotėje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nenustok tikėti. Didžiausi nuotykiai prasideda vaizduotėje", kurį pristato Stephanie Moss. Siūlome ne tik išsamų "Nenustok tikėti. Didžiausi nuotykiai prasideda vaizduotėje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Stephanie Moss. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nenustok tikėti. Didžiausi nuotykiai prasideda vaizduotėje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nenustok tikėti. Didžiausi nuotykiai prasideda vaizduotėje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nenustok tikėti. Didžiausi nuotykiai prasideda vaizduotėje" perkama kartu