0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neorganinė chemija 1. Laboratorinių darbų ataskaitos ir savarankiškos užduotys

Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 8.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neorganinė chemija 1. Laboratorinių darbų ataskaitos ir savarankiškos užduotys" aprašymas

Metodinėje priemonėje „Neorganinė chemija 1. Laboratorinių darbų ataskaitos ir savarankiškos užduotys“ rasite dešimties laboratorinių darbų aprašus, kuriuose apgalvotai pateiktos problemos, nurodyta kaip atlikti įvairius eksperimentus ir juos tinkamai aprašyti, pateikti naudotos aparatūros paveikslai. Leidinys padės ugdyti cheminį mąstymą ir leis pasirengti kontroliniams darbams.

Ši knyga „Neorganinė chemija 1. Laboratorinių darbų ataskaitos ir savarankiškos užduotys“ skirta Cheminės technologijos fakulteto Taikomosios chemijos, Cheminės technologijos bei Pramoninės biotechnologijos bakalaurų studijų studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Neorganinė chemija 1. Laboratorinių darbų ataskaitos ir savarankiškos užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biologija. Chemija

Ingrida Ancutienė, Neringa Petrašauskienė, Skirma Žalenkienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Neorganinė chemija 1. Laboratorinių darbų ataskaitos ir savarankiškos užduotys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Neorganinė chemija 1. Laboratorinių darbų ataskaitos ir savarankiškos užduotys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Neorganinė chemija 1. Laboratorinių darbų ataskaitos ir savarankiškos užduotys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Neorganinė chemija 1. Laboratorinių darbų ataskaitos ir savarankiškos užduotys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ingrida Ancutienė, Neringa Petrašauskienė, Skirma Žalenkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Neorganinė chemija 1. Laboratorinių darbų ataskaitos ir savarankiškos užduotys" perkama kartu