0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Neorganinė chemija" aprašymas

Vadovėlyje "Neorganinė chemija" glaustai pateikti svarbiausių bendrosios ir neorganinės chemijos temų teoriniai pagrindai, reikalingi studentams rengiantis kontroliniams darbams, atliekant praktines užduotis neorganinės chemijos laboratorijoje ir aprašant atliktus bandymus.
Leidinys "Neorganinė chemija" skirtas Kauno technologijos universiteto studentams, studijuojantiems bendrosios ir neorganinės chemijos dalykus.Parašykite atsiliepimą apie "Neorganinė chemija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Neorganinė chemija, kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Žarnauskas, Ingrida Ancutienė, Remigijus Ivanauskas, Neringa Petrašauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Žarnauskas, Ingrida Ancutienė, Remigijus Ivanauskas, Neringa Petrašauskienė su knyga Neorganinė chemija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Neorganinė chemija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Žarnauskas, Ingrida Ancutienė, Remigijus Ivanauskas, Neringa Petrašauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Neorganinė chemija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neorganinė chemija" perkama kartu