0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų

4.5
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-21 Vytautė

Puiki istorija, įdomūs istorijos vingiai

Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų


2021-04-30 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų" aprašymas

Deborah Feldman knyga „Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų“ – tikra istorija, kuri turėtų sudominti tuos, kuriems patiko „Apšviestoji“. Knyga pasakoja apie drąsia moterį, kuri sugebėjo pasipriešinti bendruomenei ir siekti savo asmeninės laimės bei laisvės.

Dvidešimt pirmas amžius. Niujorkas. Vieta ir laikas, kai visi gali tapti kuo nori, dirbti svajonių darbus, keliauti, mokytis. Tik ne Satmaro chasidų bendruomenės, kurioje užaugo autorė Deborah Feldman, moterys.

Chadisės gyvena pagal itin griežtas taisykles. Jos net per didžiausius karščius privalo dėvėti storas pėdkelnes. Negali mokytis. Draudžiama skaityti knygas. Darbų pasirinkimas itin ribotas. Tik tai, ką leidžia bendruomenė. Mėnesinių ciklą seka rabinas, nes moteris pati nepakankamai nuovoki suprasti, kas darosi su jos kūnu. Pasilikti su nepažįstamu vyru vienoje patalpoje – tabu. Vos sulaukusios tinkamo amžiaus mergaitės ištekinamos ir, būtų puiku, jei kuo greičiau sulauktų vaikų. Taip, tai ne ištrauka iš Margaret Atwood distopijos „Tarnaitės pasakojimas“, tai realus gyvenimas šiomis dienomis. Apie tai pasakoja autorė, išsilaisvinusi iš žydų ortodoksų bendruomenės.

„Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų“ – šokiruojanti istorija apie smalsią mergaitę, kuri išdrįso mesti iššūkį tradicijoms. Septyniolikos ištekinta už nepažįstamo vyro, po poros metų pagimdžiusi, jauna moteris suprato, kad gyventi chasidų bendruomenėje nebegali.

Atviras pasakojimas apie žmogaus teisę rinktis ir būti savimi nepaliks abejingų. Knyga įkvėps siekti savo svajonių. Juk daugelis iš mūsų turi įvairių stereotipų, nulemtų suvaržymų. Daugeliui iš mūsų pritrūksta drąsos veržtis į laisvę.

„Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų“ tapo „The New York Times“ bestseleriu bei įkvėpė serialą.

Deborah Feldman gimė ir augo chasidų bendruomenėje Brukline. Savo išsilaisvinimo istoriją aprašė knygoje, kurią išleido būdama 25 metų. Šiuo metu autorė su sūnumi gyvena Vokietijoje.

Iš anglų kalbos vertė Ieva Sidaravičiūtė

Sudomino trumpas aprašymas? Mėgstate tikras istorijas labiau nei grožinės literatūros žanrą? Šios knygos siužetas nenuvils, o knygos veikėja – įkvėps. Kviečiame leidinį įsigyti internetu. Daug gerų knygų pirkti online pigiau, nes išpardavimų ir akcijų metu rasite gerų kainų. Prieš pirkdami įvertinkite santrauką su knygos aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi, atsiliepimais. Pasidomėkite ir kitų skaitytojų apžvalgomis!


  • Autorius: Deborah Feldman
  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094871023

2021-04-14

Puiki knyga susipažinti su kita religija. Manau reikės serialą pažiūrėti.

2021-04-13

Labai patiko. Knyga verčianti mąstyti.

2021-03-21

Puiki istorija, įdomūs istorijos vingiai

2021-03-21

Vau kokia knyga, aplodismentai

Parašykite atsiliepimą apie "Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų, kurią skaitytojams dovanoja Deborah Feldman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Deborah Feldman su knyga Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Deborah Feldman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų" perkama kartu