0

Nepaklusti taisyklėms

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 12,79 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3.20 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nepaklusti taisyklėms

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9786094792236

2020-10-31 12.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nepaklusti taisyklėms" aprašymas

Džoana Volker įpratusi tvirtai laikyti savo gyvenimo vadžias, tačiau dabar ji sutinka vyrą, priversiantį ją pamesti galvą – kai kas Samanthos Young knygą „Nepaklusti taisyklėms“ vadina Škotijos atsaku „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Įsitikinkite tuo patys!

Džoanos likimas susiklostė taip, kad jauna moteris atsako už visą savo šeimą, o ypač už jaunėlį brolį. Be tėvo, su alkoholike motina augančiam vaikinui reikia paramos, tad Džo visus sprendimus įprato priimti atsižvelgdama į tai, kas geriausia jos broliui. Taip, net ir romantiškas pažintis ji užmezga pagal išskaičiavimą, kad būtų naudinga... Pilve skraidantys drugeliai ir akyse šokantys velniukai – labai retai pasitaikantis šalutinis efektas.

O aplink netrūksta „sėkmės istorijų“ – štai geriausia Džo draugė Džoselina suviliojo seksualų turtuolį Breideną Karmaiklą. Vadinasi - tai įmanoma. Bėda ta, kad kol kas Džo sąskaitoje tik begalė nesėkmingų santykių su įvairiais savimylomis. Džo šiek tiek pavydi Džoselinai, tačiau galbūt neseniai sutiktas penkiolika metų vyresnis milijonierius Malkolmas irgi taps visų jos problemų sprendimu. Žinoma, jeigu tik ji visko nesugadins…

Viskas einasi lyg sviestu patepta, kol vieno renginio Džo sutinka savimi pasitikintį įžūloką Kameroną. Lyg to būtų negana, vyrukas nusprendžia įsidarbinti Džo dažnai lankomame bare ir atsikraustyti į jos name esantį butą. Iš pradžių moteris stengiasi kaip įmanydama ignoruoti šį nemalonų tipą. Tačiau ilgainiui seksualus barmenas prikels ir Džo drugelius... Kiekvienąkart susidūrus žvilgsniams, Džo užplūs karščio banga, o jam prisiartinus, aistra išves iš proto…

Samantha Young (g. 1986) – šiuolaikinės meilės literatūros fenomenas. Vos pradėjusi rašyti, moteris pateko į „New York Times“, „USA Today“ ir kitų leidinių bestselerius. Lietuvos skaitytojai jau pažįstą šią rašytoją - 2018 m. išleista jos knyga „Pavojingi žaidimai, o dabar yra puiki galimybė pasinerti į naujų herojų meilės istorijas ir vaizduotę audrinančias aistras.

„Kokia kūną nuo aistrų verčianti lydytis knyga! Ir kaip jaudina herojės pastangos suprasti ir surasti savo tikrąjį „aš“.“
USA Today

„Vos tik pradėjusi skaityti, norėjau pasikabinti ant kaklo kortelę „Netrukdyti“, kad niekas nenutrauktų šio jaudinančio malonumo.“
Fiction Vixen Book Reviews

Iš anglų kalbos vertė Justė Povilaitienė

Parašykite atsiliepimą apie "Nepaklusti taisyklėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nepaklusti taisyklėms, kurią skaitytojams dovanoja Samantha Young. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Samantha Young su knyga Nepaklusti taisyklėms jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nepaklusti taisyklėms patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Samantha Young. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nepaklusti taisyklėms palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nepaklusti taisyklėms" perkama kartu