0

Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2016-05-20 Laura

Kada bus galima šią knyga nusipirkti?

Informacija

Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9986915368

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija" aprašymas
Roberto Luiso Stevensono (1850 - 1894) „Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija“ (The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde, 1886) – tai mokslinės fantastikos elementais pagrįsta psichologinė apysaka apie šiurpų mokslininko Džekilo eksperimentą su pačiu savimi.
2016-05-20

Kada bus galima šią knyga nusipirkti?

2014-12-08

Neįtikėtinai gera apysaka.

Parašykite atsiliepimą apie "Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija, kurią skaitytojams dovanoja Robert Louis Stevenson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robert Louis Stevenson su knyga Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robert Louis Stevenson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija" perkama kartu