0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė

5.0
(12 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 12,69 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 4.30 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-22 Edita

Laba jaudinanti, bei gražiai papasakota istorija, nors knyga kaip ir adresuota labiau vaikams, manau ir suaugusiam yra ką pasimokyti iš šios knygos :)


2021-10-31 12.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė" aprašymas

– Aš tave myliu, Edvardai, – kiekvieną vakarą sakydavo Abilena. Ištarusi tuos žodžius, ji imdavo laukti beveik tikėdamasi, kad Edvardas taip pat jai ką nors pasakys.
Bet jis neatsakydavo. Kol vieną dieną...
Ten aukštai aukštai, vandenyno paviršiuje, keleivinis garlaivis su Abilena denyje plaukė sau pirmyn. O porcelianinis triušis galų gale pasiekė vandenyno dugną...

Taip prasidėjo nepaprasta, kupina išbandymų ir sudėtingų situacijų Edvardo Tiuleino kelionė. Kelionė, kuri tęsis tol, kol porcelianinėje triušio širdyje apsigyvens mergaitė, vardu Abilena, senas žvejys su žmona, benamis klajūnas ir šuo, berniukas, grojantis lūpine armonikėle ir jo sesutė. Kol širdis ims mylėti, atradusi gyvenimo grožį.

• Kate DiKamilo už šią knygą įteiktas Bostono Globe-Horn apdovanojimas
• JAV tėvai išrinko „Nepaprastą Edvardo Tiuleino kelionę“ kaip geriausią knygą vaikams
• Žurnalas „School Library Journal“ įtraukė ją tarp 100 geriausių visų laikų knygų jauniesiems skaitytojams

Iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas


  • Autorius: Kate DiCamillo
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 19x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094410857

2021-09-22

Laba jaudinanti, bei gražiai papasakota istorija, nors knyga kaip ir adresuota labiau vaikams, manau ir suaugusiam yra ką pasimokyti iš šios knygos :)

2021-09-16

Super, rekomenduoju

2021-09-13

Jautri, graudinanti istorija, man buvo įdomu skaityti, rekomenduoju

2021-08-26

Puiki knygutė, labai jautri, tikra ir prasminga istorija. Kitos autorės knygos taip pat labai geros

2021-07-19

Paliečianti svarbiausias gyvenimo vertybes, tikrai verta paskaityti ;)

2021-06-03

Knyga yra tarsi gyvenimo pamoka, nepasiduok vilčiai ar sau. Manau, kad nemažai žmonių yra minėję, kad knyga yra panaši į „Žaislų istoriją“, ir aš sutinku.

2021-06-01

Labai graži istorija. Skaičiau ją su savo 8 metų dukra ir ne kartą!

2021-05-31

Istorija liūdna, visa laimė, siužetai ilgainiu pereina į gerąją pusę, bet kokios iliustracijos, kokie piešiniai! Vien dėl to verta įsigyti, tikras šedevras.

2021-05-30

Skaitant vaikas verkė - tiek jautri ir paveiki ši knyga. Jautriausiems mažiesiems gal ir nerekomenduočiau, bet knyga tikrai labai graži .

2021-05-24

Atrodo lyg ir pasaka ir istorija vaikams, bet skaitant dukrai turėjau apie ką pamąstyti. Viena tų, retų, labai gražių ir pamokančių istorijų, kurią kaskart skaitant gali pamatyti vis kitoje šviesoje.

2021-05-18

Nuostabios iliustracijos, varčiau knygyne ir įsimylėjau iš pirmo žvilgnio. Bet Patogupirkti, visada geresnės kainos, todėl knygas perku tik čia.

2021-04-16

Nepaprastai jautri ir asmeniška knyga, daug išgyvenimų, daug emocijų, dukrytei labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė", kurį parašė Kate DiCamillo. Siūlome ne tik išsamų "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kate DiCamillo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė" perkama kartu