BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė

5.0
(14 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-26 Rita

Rekomendacijos 110%


2022-09-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė" aprašymas

– Aš tave myliu, Edvardai, – kiekvieną vakarą sakydavo Abilena. Ištarusi tuos žodžius, ji imdavo laukti beveik tikėdamasi, kad Edvardas taip pat jai ką nors pasakys.
Bet jis neatsakydavo. Kol vieną dieną...
Ten aukštai aukštai, vandenyno paviršiuje, keleivinis garlaivis su Abilena denyje plaukė sau pirmyn. O porcelianinis triušis galų gale pasiekė vandenyno dugną...

Amerikiečių autorės Kate DiCamillo romanas vaikams “Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė” yra labai vaizdingai ir įtaigiai papasakota istorija apie porcelianinį triušį, kuris mokosi mylėti. Nors knyga ir skirta 9-12 metų vaikams, pati istorija gali pasirodyti įdomi ir kiek vyresnio amžiaus skaitytojams. Kūrinio siužetas sukasi aplink šias pagrindines temas: praradimą, gerumą ir atjautą, bei kelionę į savęs atradimą. Pagrindinį knygos “Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė” motyvą galima apibendrinti šia citata — “Jeigu neketini mylėti ar būti mylimas, tuomet visa kelionė yra beprasmė”.

Pagrindinis šios knygos vaikams veikėjas yra Edvardas Tiuleinas, porcelianinis triušis, kurį dešimties metų mergaitei Abilenai padovanoja jos močiutė. Edvardas mėgaujasi savo maloniu, tačiau daugeliu prasmių tuščiu gyvenimu su savo jaunąją šeimininke. Abilena Edvardui Tiuleinui demonstruoja didžiulę pagarbą ir meilę, kol atostogų metu jiems plaukiant kruiziniu laivu “Queen Mary”, per nelaimingą atsitikimą jis išmetamas už borto. Triušis Edvardas vandenyno dugne praleidžia 297 dienas, tačiau pakilusi audra jį išmeta į krantą ir praeinantys žvejai ištraukia jį iš žvejybos tinklo, o vienas iš žvejų Edvardą parsiveža namo, kur jis palaikomas moterimi ir dabar rengiamas suknelėmis.

Tolesnėje savo kelionėje triušis Edvardas keliauja iš rankų į rankas tokių veikėjų, kaip valkata ir jo šuo bei ketverių metų tuberkulioze serganti mergaitė ir jos brolis. Per ilgus klaidžiojimus Edvardas pakeičia sutiktų herojų gyvenimus bei išmoksta mylėti ir ilgėtis. Edvardo kelionė jį nuveda ne tik toli nuo namų, bet ir toli nuo to, kuo jis kažkada buvo. Vieną dieną knygos “Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė” pagrindinis veikėjas žiauriai sudaužomas į stalviršio kraštą, po to sutaisomas ir keletą metų praleidžia lėlių krautuvėlės lentynoje. Galiausiai jį nuperko Abilenė, jo pirminė meilė, dabar jau suaugusi, ištekėjusi ir turinti dukrą.

2006-ais metais knygos „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ autorė Kate DiCamillo buvo apdovanota geriausios knygos vaikams apdovanojimu, o 2012-aisiais romanas buvo išverstas į lietuvių kalbą ir išleistas leidyklos “Nieko rimto”, kurios pagrindinis leidžiamų knygų žanras yra būtent knygos vaikams.

Knygos apžvalga viename įtakingiausių leidinių “The New York Times” pažymi, kad kiekvienas žaislas turi savo istoriją ir šis trumpas aprašymas tai tik paliudija. Jeigu knygos vaikams „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ santrauka Jus sudomino, siūlome šią bei kitas rašytojos Kate DiCamillo knygas pirkti internetu. Tai super patogu ir itin greita!

• Kate DiKamilo už šią knygą įteiktas Bostono Globe-Horn apdovanojimas
• JAV tėvai išrinko „Nepaprastą Edvardo Tiuleino kelionę“ kaip geriausią knygą vaikams
• Žurnalas „School Library Journal“ įtraukė ją tarp 100 geriausių visų laikų knygų jauniesiems skaitytojams


  • Pavadinimas originalo kalba: The Miraculous Journey of Edward Tulane
  • Autorius: Kate DiCamillo
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 19x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094410857
  • Vertėjas: Viltaras Alksnėnas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-26

Rekomendacijos 110%

2022-01-25

Labai šiltas ir jaukus kūrinys, sušildantis ir pačio didžiausio kietuolio širdį :)

2021-09-22

Laba jaudinanti, bei gražiai papasakota istorija, nors knyga kaip ir adresuota labiau vaikams, manau ir suaugusiam yra ką pasimokyti iš šios knygos :)

2021-09-16

Super, rekomenduoju

2021-09-13

Jautri, graudinanti istorija, man buvo įdomu skaityti, rekomenduoju

2021-08-26

Puiki knygutė, labai jautri, tikra ir prasminga istorija. Kitos autorės knygos taip pat labai geros

2021-07-19

Paliečianti svarbiausias gyvenimo vertybes, tikrai verta paskaityti ;)

2021-06-03

Knyga yra tarsi gyvenimo pamoka, nepasiduok vilčiai ar sau. Manau, kad nemažai žmonių yra minėję, kad knyga yra panaši į „Žaislų istoriją“, ir aš sutinku.

2021-06-01

Labai graži istorija. Skaičiau ją su savo 8 metų dukra ir ne kartą!

2021-05-31

Istorija liūdna, visa laimė, siužetai ilgainiu pereina į gerąją pusę, bet kokios iliustracijos, kokie piešiniai! Vien dėl to verta įsigyti, tikras šedevras.

2021-05-30

Skaitant vaikas verkė - tiek jautri ir paveiki ši knyga. Jautriausiems mažiesiems gal ir nerekomenduočiau, bet knyga tikrai labai graži .

2021-05-24

Atrodo lyg ir pasaka ir istorija vaikams, bet skaitant dukrai turėjau apie ką pamąstyti. Viena tų, retų, labai gražių ir pamokančių istorijų, kurią kaskart skaitant gali pamatyti vis kitoje šviesoje.

2021-05-18

Nuostabios iliustracijos, varčiau knygyne ir įsimylėjau iš pirmo žvilgnio. Bet Patogupirkti, visada geresnės kainos, todėl knygas perku tik čia.

2021-04-16

Nepaprastai jautri ir asmeniška knyga, daug išgyvenimų, daug emocijų, dukrytei labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė", kurį pristato Kate DiCamillo. Siūlome ne tik išsamų "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kate DiCamillo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė" perkama kartu