-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nepaprasta Peonės meilė

Kaina: 9,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nepaprasta Peonės meilė" aprašymas

Romanas „Nepaprasta Peonės meilė“, kuri sukūrė bestselerių rašytoja Lisa See, pasakoja apie meilę, septyniolikto amžiaus kinų papročius, tradicijas, tikėjimą, pomirtinį gyvenimą ir moterų vietą to laikotarpio visuomenėje. Tai originali, jaudinanti meilės istorija, alsuojanti rytietiškais vaizdais ir dvasia.

Peonė – penkiolikmetė turtingos šeimos atžala, pažadėta vyrui, kurio niekada nematė. Ji užauginta būti paklusnia, bet mergina turi savo svajonių. Viena jų – pamatyti operą „Bijūnų paviljonas“, kurios pagrindinė veikėja miršta iš meilės. Šią pjesę Peonė skaitė daugybę kartų, todėl viską atiduotų už galimybę bent akies krašteliu pamatyti vaidinimą.

Peonės mama prieštarauja reginiui, tačiau tėvas tikina, kad nuotaka liks „nesugadinta“, juk niekas jos nepamatys – moterys spektaklį stebės pačios nematomos svetimoms akims. Tačiau Peonė sugeba pamatyti ne tik operą, bet ir dailų tamsiaplaukį vaikiną, kurį iš karto įsimyli, deja, abu jie pasižadėję kitiems. Taip prasideda nepamirštama pagrindinės veikėjos meilės, likimo, troškimų ir liūdesio kelionė.

Autorė Lisa See nukelia skaitytojus į septyniolikto amžiaus Kiniją, kurioje mandžiūrai užgrobia valdžią ir sutriuškina Mingų dinastiją. Tradicijomis ir ritualais paremtas siužetas atgaivina ne tik istorinę Kiniją, bet ir pomirtinį pasaulį, kuriame gausu taisyklių ir protokolų. Autorė sklandžiai neria į spalvingą kinų pomirtinio pasaulio viziją ir kuria istoriją apie nepaprastą meilę, kuri įveikia net mirtį. Romane pinasi realybė ir maginės fantastikos žanras.

Romane „Nepaprasta Peonės meilė“ autorė ne tik seka gražią pasaką, bet ir nagrinėja universalias temas: draugystės ryšius, dukrų ir mamų santykius, žodžių galią, moterų teises ir jų norą būti išklausytomis.

Lisa See (g. 1955) – amerikiečių rašytoja. Autorė karjerą pradėjo kaip įvairių leidinių korespondentė. Ji rašė straipsnius į „ Publishers Weekly“, „Vogue“ ir kt. Autorės prosenelis buvo kinas ir tai padarė didelę įtaką jos kūrybai. Knyga „Baltoji gėlelė ir paslaptingoji vėduoklė“ tapo „New York Times“ ir tarptautiniu bestseleriu.

Iš anglų kalbos vertė Antanina Banelytė.

Trumpas aprašymas turėjo patraukti nepataisomų romantikų dėmesį. Neslopinkite noro knygą įsigyti internetu ir nerkite į egzotišką pasakojimą. Ieškote kitokių istorijų? Turime ir siūlome pirkti pigiau! Online knygyne gausu knygų, kurių santraukos, aprašymai bei virtualios ištraukos padės išsirinkti, o puslapių skaičius numatyti, kiek laiko pareikalaus skaitymas. Beje, išpardavimų ir akcijų metu leidinių kainos tikrai džiugina piniginę! 


  • Autorius: Lisa See
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443404

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nepaprasta Peonės meilė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nepaprasta Peonės meilė", Lisa See. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lisa See su knyga "Nepaprasta Peonės meilė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nepaprasta Peonės meilė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa See. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nepaprasta Peonės meilė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nepaprasta Peonės meilė" perkama kartu