0

Nepasaka arba Pasaka apie Ne

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 5,89 €
Kaina knygyne: 7,39 €*
Sutaupote: 1.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nepasaka arba Pasaka apie Ne

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094416101

2020-09-30 5.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nepasaka arba Pasaka apie Ne" aprašymas

Ar kada susimąstei apie mus supančius žodžius? Kiek jų daug ir kokie visi skirtingi. Vieni žodžiai yra linksmi, kiti – liūdni. Vieni skanūs, kiti – nelabai. O ar kada pagalvojai, kaip sunku žodžiui NE? Su juo nelengva susidraugauti, nes jis atrodo niūrus ir liūdnas. Bet įsivaizduok, kad vieną dieną NE dingsta! Jo niekur nebėra! Ar žodžių karalystėje be NE gyventi tikrai būtų linksmiau?

Parašykite atsiliepimą apie "Nepasaka arba Pasaka apie Ne"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nepasaka arba Pasaka apie Ne, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Nepasaka arba Pasaka apie Ne aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nepasaka arba Pasaka apie Ne. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nepasaka arba Pasaka apie Ne dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Nepasaka arba Pasaka apie Ne" perkama kartu