0

Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 13,59 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 6.40 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9785415025336

2020-11-30 13.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą" aprašymas

Rašytojo ir klinikinės psichologijos specialisto Frank Tallis knyga „Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą“ – tai tikros istorijos apie meilės poveikį. Intriguoja ir tai, kad šiose istorijose neįmanoma neatpažinti savęs.


Knygoje „Nepataisomas romantikas“ autorius pasakoja išskirtines savo pacientų istorijas. Nepaisant to, jog jose daug beprotybės, pamatysite, kad mes visi įsimylėję turime kažką bendro. Visi tuo metu atsiduriame ant beprotybės ribos.


Moteris, įsitikinusi, kad jos odontologas yra slapta ja susižavėjęs, priverčia jį išvykti iš šalies; vyras sugriauna savo gyvenimą, susitikdamas su daugiau nei trimis tūkstančiais prostitučių, nes jaučia neįveikiamą poreikį, kad jos jį įsimylėtų; nesveikas nuostabios moters pavydas sunaikina vyrą, kurį ji myli; našlę naktimis lanko jos mirusio vyro šmėkla...


Skaitydami šias jaudinančias ir nerimą keliančias liguistos meilės, aistros ir pavydo istorijas ne tik geriau pažįstame kitus ir save, bet dar ir nemažai sužinome apie psichiatrijos istoriją ir neuromokslų reikšmę sprendžiant tokius sutrikimus. Autorius aprašo psichologinius ir biologinius procesus, kurie nulemia prieraiškumą, aistrą, meilę. Kokios šių jausmų priežastys ir kokios gali būti pasekmės?


Elegantiška ir žmogiškos atjautos kupina knyga „Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą“ parodo, kaip lengva tapti šiek tiek pamišusiu iš meilės. F. Tallis atskleidžia, kad būtent meilė mus priverčia labai lengvai ir nemąstant peržengti anksčiau nusistatytas normalumo ribas.


„Iš meilės pamišę žmonės tampa operų herojais. Tačiau F. Tallis, klinikinės psichologijos specialistas, pasitelkdamas neuromokslus ir analizuodamas tikras sensacingas istorijas, labai rimtai įvertina šį fenomeną.“

 New York Times„F. Tallis leidžia skaitytojams žvilgterėti į psichologo kabinetą ir suprasti, kaip labai protingi žmonės įsimylėję gali prarasti protą...  Net jei nevertiname meilės kaip sutrikimo, negalime paneigti jos galios destabilizuoti ir iškreipti mąstymą.“


Washington Post„Talentingas pasakotojas… F. Tallio veikėjai išlieka ryškūs, skausmingai tikri, jų istorijos nėra baigtinės, jos suveltos ir įdomios, kaip pats gyvenimas.“


The Economist


Frank Tallis (g. 1958 m.) – neuromokslų ir klinikinės psichologijos specialistas, rašytojas. Yra parašęs daugiau nei 15 grožinių ir negrožinių knygų, daugiau nei 30 mokslinių darbų autorius. Anksčiau dėstė klinikinę psichologiją Londono Karaliaus koledžo Psichiatrijos ir neuromokslų institute.


Iš anglų kalbos vertė Giedrė Nenartavičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendravimo menas, kūno kalba

Frank Tallis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Frank Tallis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą" perkama kartu